Felietony

Wybierzmy startup roku 2007 - tylko gdzie?

Grzegorz Marczak
Wybierzmy startup roku 2007 - tylko gdzie?
9

No właśnie, mamy wszelkiego rodzaju web festiwale i inne konkursy na których młody startup raczej ma małe szanse na zdobycie nagrody (oczywiście uogólniam, ale nie jestem chyba daleki od prawdy). Mamy miejsce gdzie są informacje o nowych startupach, mamy blogi na których nowe startupy są opisywa...

No właśnie, mamy wszelkiego rodzaju web festiwale i inne konkursy na których młody startup raczej ma małe szanse na zdobycie nagrody (oczywiście uogólniam, ale nie jestem chyba daleki od prawdy).

Mamy miejsce gdzie są informacje o nowych startupach, mamy blogi na których nowe startupy są opisywane i recenzowane, nie mamy jednak czegoś co pozwoliło by nam wybrać naszym zdaniem najlepszy projekt roku.


Ci Państwo będą wybierać - czyli my wszyscy

Za granicami naszego kraju jest dużo więcej tego typu przedsięwzięć (czy też konkursów jak kto woli). Ostatnio nawet panowie z techcrunch.com razem z innym serwisami uruchomili inicjatywę o nazwie Crunchies po to aby móc wybrać najciekawsze startupy 2007.

Czy więc ktoś u nas (wiem, że brzmi to jak weźmy się i zróbcie :)) nie mógł by wyjść z podobną inicjatywą - ktoś kto ma zasoby i zaplecze (albo niekoniecznie i to) - chętnych do pomocy w organizowaniu tego typu przedsięwzięć na pewno by nie zabrakło (zgaszam sie na ochotnika). A może coś takiego gdzieś już powstaje?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu