Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Promocje

Zapłać “ile chcesz” i ciesz się BioShock Infinite i 6 innymi grami z najwyższej półki!

Kamil Świtalski
2

Ostatnimi czasy byliśmy rozpieszczani pakietami darmowych gier i coraz to lepszych paczek pełnych tytułów, które mogliśmy zgarnąć za ułamek ich sklepowej ceny. I jeżeli obawialiście się, że w nowym roku nie będziemy mogli liczyć na takie atrakcje to mam dla was świetną wiadomość. Właśnie wystartowało nowe Humble Bundle, a w nim cały pakiet świetnych gier, które znać... po prostu trzeba! 

Patrząc na ostatnie lata nie mogę oprzeć się wrażeniu, że lepszego czasu dla graczy jeszcze nigdy nie było. I mimo tego, że loot boxy coraz śmielej zakradają się do gier AAA, to wciąż na rynku pojawia się tyle gier, że ograć ich wszystkich... po prostu nie jesteśmy w stanie. Jest tego najzwyczajniej w świecie za dużo, a do tego promocje są coraz śmielsze — a takie paczki jak najświeższy Humble Bundle z pewnością nie pomagają w pozbywaniu się growej kupki wstydu. No ale co tam, jest 3 stycznia — prawdopodobnie jeszcze nikt z nas nie zdążył w tym roku się jeszcze obkupić w nowe tytuły, więc... czas to zmienić!

Humble Staff Picks Bundle

Najnowsza odsłona akcji to oferta siedmiu fantastycznych tytułów, które podzielono na trzy progi cenowe.

Próg pierwszy — zapłać co najmniej dolara

Jeżeli zapłacimy dolara lub więcej, do naszych wirtualnych półek z grami dodamy trzy tytuły:

  • Tempest
  • LiEat
  • Punch Club

Trzy gry, a co najlepsze — wszystkie trzy tak bardzo od siebie różne. Od pływania wielkimi wodami i starciami z piratami, przez urzekającą historię inspirowaną klasycznymi jRPG, na strategii z boksem kończąc. Wszystkie trzy gry zostały bardzo ciepło przyjęte przez recenzentów jak i samych graczy i jeżeli odkładaliście ich zakup na później to... chyba lepszej okazji już nie będzie!

Próg drugi — zapłać więcej niż wynosi średnia

Obecnie średnia wpłacanych kwot wynosi ok. 6 dolarów. I jeżeli przebijecie tę kwotę, będziecie mogli cieszyć się także:

Kolejny próg to kolejny miks gatunkowy — i to niezwykle udany. Od skradankowego Aragami, przez zarządzanie w Beholder, na strzelaninie z bardzo intrygującą i bardzo fajnie rozwiązaną narracją w BioShock Infinite kończąc. Owszem, ostatnia z gier nie należy do najświeższych, ale zarówno oprawa jak i projekty poziomów po latach nadal wpadają świetnie!

Próg trzeci — zapłać co najmniej 12 dolarów

  • Shenzhen I/O
  • 2$ kredytu do wirtualnego portfela dla subskrybentów usługi Humble Monthly

Ostatni próg to ogromne zaskoczenie, bowiem czeka na nas tutaj... gra logiczna! Twórcy Shenzhen I/O zabierają nas do chińskiej firmy, w której naszym celem będzie... praca nad nowymi technologicznymi rozwiązaniami. Do uporania się z tamtejszymi zadaniami będziemy używać fikcyjnego języka programowania podobnego do Assembly, ale to jeszcze nie wszystko. Układy nad którymi będziemy pracować do złudzenia przypominają nieco prostsze warianty tych, z którymi stykamy się na co dzień. Bardzo fajna produkcja, która minionej jesieni zadebiutowała na rynku i niemal od wejścia porwała do zabawy tłumy!

Takich zestawów chciałbym widzieć więcej!

Najświeższy Humble Bundle to fenomenalny pakiet gier, którego autorzy zadbali o to, aby był zróżnicowany gatunkowo i klimatycznie. I prawdopodobnie każdy znajdzie w nim coś dla siebie! Paczkę można nabyć pod adresem: https://www.humblebundle.com/games/scribble-staff-picks-bundle

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: