Gry

Humble Jumbo Bundle 11, a w nim coś dla miłośników zagadek

KP
Kamil Pieczonka
1

Mam wrażenie, że ostatnimi czasy ciekawe promocje w ramach pakietów Humble Bundle pojawiają się jedna po drugiej. W najnowszym pakiecie do wzięcia jest nawet 11 gier, w tym takie tytuły jak Tropico 5 z dodatkami Espionage i Waterborne oraz Orwell: Keeping an Eye On You. Tym razem przygotowano pakiet, który zmusi was do wysilenia szarych komórek.

Humble Jumbo Bundle 11

Płacąc równowartość 1 dolara amerykańskiego otrzymujecie trzy pierwsze tytuły: Domina, Kingdom: New Lands z Kingdom: Classic oraz Rusty Lake: Roots. Przekraczając średnią, czyli na ten moment 5.05 USD (~18 PLN) uzyskacie dostęp do kolejnych tytułów: Tropico 5 z dodatkami Espionage i Waterborne, Orwell: Keeping an Eye On You, N++ Ultimate Edition oraz jednego tytułu niespodzianki, który zostanie ujawniony za niespełna tydzień.

Serii Tropico nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, seria gier w których wcielamy się w dyktatora na tropikalnej wyspie zdobyła sobie bardzo dużą popularność. Nie mniej ciekawe są jednak również pozostałe gry. Orwell pozwala nam zabawić się w NSA albo inną agencję szpiegującą obywateli. Naszym zadaniem jest wyśledzenie osób odpowiedzialnych za atak terrorystyczny, a naszym głównym narzędziem jest Orwell, program który może śledzić każdego mieszkańca w kraju i jego aktywność w sieci. Wreszcie N++ to platformówka, w której do pokonania mamy ponad 4000 poziomów, a każdy z nich stworzony jest ręcznie, a nie przez automat.

Jeśli zdecydujecie się zapłacić 15 USD to dodatkowo do pakietu dołączy też gra Obduction, najnowsza produkcja studia Cyan, które stworzyło wysoko oceniane gry Riven i Myst. Miłośnicy zagadek powinni być zadowoleni. Jeśli, któryś z tytułów was zainteresował to zapraszam na strony Humble Bundle.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: