Promocje

Pillars of Eternity i zestaw fantastycznych strategii czekają w nowym Humble Bundle!

Kamil Świtalski
12

Paradox Interactive to jeden z tych wydawców, którego raczej przedstawiać nikomu nie trzeba. Aktywny od blisko dwóch dekad wydawca ma w swoim portfolio cały pakiet mocnych tytułów, a teraz solidną dawkę z nich serwuje nam w najświeższym Humble Bundle!

Próg pierwszy: zapłać co najmniej dolara

Najtańszy próg przynosi nam tym razem trzy gry. Jeżeli zapłacimy co najmniej dolara, do naszych wirtualnych kolekcji trafią:

  • Cities in Motion 2 (Windows, Linux, macOS)
  • Magicka 2 (Windows, Linux, macOS)
  • Majesty 2 Collection (Windows)

Próg drugi: zapłać więcej, niż wynosi średnia

Progi ze średnią cenową to zawsze dość płynna kwota, którą trzeba zapłacić za dostęp do gier. Obecnie wynosi ona około 7 dolarów, ale nie jest wcale wykluczone, że w najbliższych dniach odrobinę urośnie lub spadnie — w tej kwestii nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W każdym razie płacąc więcej niż średnia, zyskamy dostęp do:

  • Crusader Kings II (Windows, Linux, macOS)
  • Pillars of Eternity (Windows, Linux, macOS)
  • Herts of Iron III Collection (Windows)
  • Europa Universalis III Complete (Windows, macOS)

Próg trzeci: zapłać co najmniej dwanaście dolarów

Najwyższy próg cenowy ustalono tym razem aż na 12 dolarów, a w nim znalazła się jedna gra — wydana w 2016 roku strategia Stellaris. Przemyślana i dopieszczona produkcja, która przenosi nas do futurystycznego kosmosu. Gra okazała się prawdziwym hitem i... co tu mówić: jeżeli jeszcze nie mieliście okazji jej sprawdzić, to lepsza okazja może się więcej nie powtórzyć!

  • Stellaris (Windows, Linux, macOS)

Paczka pełna znakomitych strategii i RPG, obok której nie można przejść obojętnie

Ostatnie paczki od Humble Bundle to cały czas najwyższa liga. Tym razem jednak... nawet trudno mi wskazać słabszą produkcję. No pomijając już fakt, że trudno w takiej cenie gdziekolwiek dorwać równie solidne gry -- i warto rozważyć zakup chociażby ze względu na samo Pillars of Eternity. Cały zestaw możecie nabyć pod adresem: https://www.humblebundle.com/games/paradox-bundle-2018.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu