Gry

Kultowa gra Carmageddon do sobotniego popołudnia dostępna za darmo!

Kamil Świtalski
Kultowa gra Carmageddon do sobotniego popołudnia dostępna za darmo!
3

Carmageddon to jedna z tych gier samochodowych, obok której trudno przejść obojętnie. Brutalna, groteskowa, przerysowana i... niezwykle wciągająca. Teraz cała dostępna jest w ofercie polskiego sklepu GOG i z tej okazji administracja przygotowała specjalną niespodziankę — przez dwa dni jedna z odsłon gry dostępna jest za darmo!

GOG w ostatnich tygodniach cały czas nas rozpieszcza, co rusz serwując jakieś gorące, darmowe, kąski. Wystarczy wspomnieć chociażby Grim Fandango, które załapało się na szaleństwo zimowych wyprzedaży i nie kosztowało nas ani złotówki. Tym razem zaś będziemy mogli za okrągłe zero złotych cieszyć się dołączającą dziś do katalogu sklepu grą Carmageddon TDR 2000. Oprócz niej w sklepie zawitał też nareszcie Carmageddon: Max Damage, czyli najnowsza -- wydana w 2016 roku -- odsłona. Finalnie w sklepie czekają na nas już wszystkie cztery gry z serii. Nareszcie!

Carmageddon TDR 2000 za darmo w GOG.com!

Ostateczna wersja klasyka z 2000 roku to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy nie stronią od krwawej jatki na ekranach swoich komputerów. Po latach gra może strciła trochę blasku w kwestii oprawy, jednak rozgrywka wciąż oferuje równie dużo frajdy, co tych kilkanaście lat temu. Krew leje się strumieniami, niszczymy wszystko co wpadnie nam pod koła. Blisko 50 misji do wykonania, kilkadziesiąt pojazdów do wyboru, kilka map... no i to co tygryski lubią najbardziej — czyli tryb zabawy wieloosobowej.

Gra dostępna jest na komputery z systemami Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10. Do soboty, 20 stycznia, godziny 14:59 można ją zgarnąć całkowicie za darmo. Miejcie jednak na uwadze, że aby dodać ją za darmo do waszych wirtualnych bibliotek, należy należy skorzystać z odnośnika na stronie głównej sklepu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu