Huawei

Huawei Watch Fit Special Edition już w Polsce. Co oferuje smartwatch za 399 zł?

Piotr Kurek
Huawei Watch Fit Special Edition już w Polsce. Co oferuje smartwatch za 399 zł?
0

Zaledwie kilka dni po światowej premierze, najnowszy smartwatch Huawei trafia do Polski. Co oferuje i za ile można go kupić?

Ciesząca się całkiem dużą popularnością seria zegarków Watch Fit doczekała się nowej odsłony. Huawei Watch Fit Special Edition posiada wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,64 cala o rozdzielczości 456 x 280 pikseli i zajmujący 70% powierzchni obudowy. Producent zapewnia, że dzięki temu możliwe jest wygodne odczytywanie wyświetlanych na nim treści, także w mniej sprzyjających warunkach. Smartwatch w najcieńszym miejscu mierzy 10,7 mm grubości i 30 mm szerokości, a jego waga to 21 gramów (bez paska). Dzięki niewielkim rozmiarom będzie się świetnie prezentować nawet na drobnej dłoni.

Huawei Watch Fit Special Edition to przede wszystkim kompan dla sportowców i ludzi aktywnie spędzających czas. Posiada 101 trybów sportowych, w tym kilka nowych dyscyplin takich, jak koszykówka, piłka nożna, padel czy esport. Jedną z jego ważniejszych funkcji jest Running Ability Index mająca pomóc bardziej efektywnym treningu. Do tego indywidualne plany biegowe w oparciu o płeć, wzrost, wagę, tętno, a także intensywność i częstotliwość treningów. Treningi można wykonywać bez smartfona - zegarek ma wbudowany niezależny GPS, który będzie precyzyjnie rejestrować ruch oraz trasę. Bateria oferuje do 9 dni w trybie oszczędnym lub 6 dni przy typowym użytkowaniu. 5-minutowe ładowanie zapewnia zegarkowi cały dzień pracy, a pełne pełne ładowanie trwa 45 minut, czyli o 30% szybciej od poprzedniej wersji.

Urządzenie działa zarówno ze smartfonami z systemem Android, jak i iOS. Dzięki temu możliwa jest obsługa m.in. zdalnego wyzwalania migawki aparatu, sterowania muzyką na smartfonie korzystania z funkcji znajdź telefon i znajdź zegarek, powiadomienia o połączeniach i wiadomościach przychodzących z aplikacji, a także szybkie odpowiedzi. Warto jednak zaznaczyć, że dostępność funkcji może różnić się w zależności od rodzaju systemu i modelu telefonu.

Huawei Watch Fit Special Edition cena i dostępność

Nowy model smartwatcha Huawei Watch Fit Special Edition jest już dostępny w Polsce i kupicie go za 399 zł. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, różowym oraz morskim. Można je kupić u partnerów biznesowych Huawei, w sieciach handlowych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom i Komputronik. Urządzenia będą także dostępne w Strefie Marki na Allegro, na platformie Amazon oraz na huawei.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news