Huawei

Huawei Watch Fit 2 już w Polsce. Na dzień dobry w promocyjnej cenie

Piotr Kurek
Huawei Watch Fit 2 już w Polsce. Na dzień dobry w promocyjnej cenie
1

Dziś miała miejsce premiera nowego modelu sportowego zegarka Huawei. Watch Fit 2 trafia do Polski i to od razu w promocyjnej cenie. Oferta dotyczy wszystkich trzech modeli smartwatcha.

To przede wszystkim 1,74-calowy ekran AMOLED wyświetlający najpotrzebniejsze informacje i obsługujący tarcze z funkcją wyświetlania w trybie always-on. Zegarek wyposażony jest w podstawowy zestaw czujników: 9-osiowy czujnik inercyjny (akcelerometr, żyroskop, czujnik geomagnetyczny) oraz pulsometr optyczny. Oprócz 97 trybów treningowych, znajdziecie w nim spersonalizowane plany treningowe dla biegaczy, 5-systemową geolokalizacja oraz całodobowe monitorowanie tętna i saturacji (SpO2), analizę snu i wykrywanie stresu oraz monitorowanie cyklu menstruacyjnego. W porównaniu z poprzednim modelem, Watch Fit 2 obsługuje połączenia głosowe Bluetooth, odtwarzanie muzyki, odpowiadanie na wiadomości, możliwość połączenia ze słuchawkami, kompas, czy zdalną migawkę.

Producent zapewnia, że Watch Fit 2 na jednym ładowaniu pozwoli na 10 dni standardowego używania lub do 7 dni przy intensywnych treningach. Dodatkowo, 5 minut na ładowarce zapewni cały dzień pracy. Zegarek działa zarówno z urządzeniami z Androidem i iOS dzięki aplikacji Huawei Zdrowie.

Huawei Watch Fit 2 w Polsce. Cena i dostępność

Smartwatch Huawei Watch Fit 2 dostępny jest w trzech wersjach: Active, Classic i Elegant. Watch Fit 2 Active charakteryzuje się polimerową obudową w kolorze czarnym lub różowym z fluoroelastomerowym paskiem w tym samym kolorze. Model Classic posiada aluminiowy przód i polimerowy tył w kolorze różowym ze skórzanym paskiem w kolorze bieli. Watch Fit 2 Elegant to to koperta aluminiowa (polimerowy tył) w kolorze złotym lub srebrnym i bransoleta w tych samych kolorach.

  • Huawei Watch Fit 2 Active dostępny jest za 699 zł
  • Huawei Watch Fit 2 Classic dostępny jest za 799 zł
  • Huawei Watch Fit 2 Elegant dostępny jest za 999 zł

W ramach premierowej promocji, która kończy się 26 czerwca lub do wyczerpania zapasów zegarki kupicie w niższych cenach:

  • Huawei Watch Fit 2 Active za 599 zł
  • Huawei Watch Fit 2 Classic za 699 zł
  • Huawei Watch Fit 2 Elegant za 849 zł

Promocja obowiązuje w sklepie huawei.pl oraz w sieciach partnerskich, np. RTV EURO AGDMedia Expert.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news