Huawei

Masz telefon Huawei / Honor? Sprawdź, kiedy przetestujesz nowe EMUI!

Jakub Szczęsny
Masz telefon Huawei / Honor? Sprawdź, kiedy przetestujesz nowe EMUI!
4

Testy EMUI 10, największej od lat aktualizacji nakładki systemowej na Androida w telefonach Huawei oraz Honor (Magic) zaczynają nabierać tempa. Producent właśnie potwierdził, że do beta-testów załapała się kolejna część urządzeń i w najbliższym czasie zaczną one otrzymywać dostęp do wczesnej wersji oprogramowania. Jakie to sprzęty?

Zależnie od modelu urządzenia, paczki z aktualizacjami zawierającymi wczesne wersje EMUI 10 zostaną rozesłane między październikiem a grudniem. Niektórzy użytkownicy, przede wszystkim tych nieco starszych konstrukcji będą zmuszeni poczekać. Ale i w końcu oni doczekają się możliwości wypróbowania nowych funkcji zawartych w EMUI.

Smartfony z dostępem do otwartej bety EMUI 10:

  • Huawei P30 / P30 Pro, Huawei Mate 20 / Mate 20 Pro / Mate 20X (4G) / Mate 20 RS Porsche, Honor 20 / Honor 20 Pro / Honor V20 / Honor Magic 2 - październik
  • Huawei Enjoy 8s / P Smart+ 2019, Honor 10 Youth Edition / Honor 20i, Huawei Mate 10 / Mate 10 Pro / Mate 10 Porsche Design / Mate RS Porsche Design - listopad

Czytaj więcej: Tajny, wydajny, fajny. Oto Honor Play 3

Smartfony z dostępem do zamkniętej bety EMUI 10:

  • Huawei nova 4e / Mate 20 Lite / Enjoy 10 Plus, Huawei P20 / P20 Pro - październik
  • Huawei Mate 20X 5G, Huawei Nova 5 Pro, Huawei Tab M6 8.4/10.8, Huawei nova 4 - listopad
  • Honor 10 / Honor V10 / Honor 8X, Honor 9X / Honor 9X Pro - grudzień

Huawei zaznacza do tego, że nie jest to pełna lista urządzeń, które otrzymają dostęp do EMUI 10: lista ma się stosownie wydłużyć i możemy się spodziewać, że również inne modele zostaną objęte możliwością uzyskania nowszego oprogramowania w ramach beta-testów. Zatem, jeżeli Wasz telefon nie znajduje się na liście, jeszcze nie wszystko stracone.

Świetnie, że Huawei tak dobrze wspiera swoje urządzenia - EMUI 10 ma wprowadzić mnóstwo istotnych zmian, włącznie z trybem ciemnym, który przyda się zwłaszcza na sprzętach z ekranami OLED.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu