HTC

HTC wznawia aktualizację do Androida KitKat 4.4.2 dla HTC One

Grzegorz Ułan
HTC wznawia aktualizację do Androida KitKat 4.4.2 dla HTC One
23

Pod koniec stycznia po raz pierwszy posiadacze tego modelu mieli okazję zaktualizować swoje urządzenia do najnowszej wersji Androida. Jednak po miesiącu aktualizacja ta została wstrzymana z uwagi na problemy z nowym oprogramowaniem. Dziś, pierwsi europejscy użytkownicy (telefony niebrandowane),...

Pod koniec stycznia po raz pierwszy posiadacze tego modelu mieli okazję zaktualizować swoje urządzenia do najnowszej wersji Androida. Jednak po miesiącu aktualizacja ta została wstrzymana z uwagi na problemy z nowym oprogramowaniem.

Dziś, pierwsi europejscy użytkownicy (telefony niebrandowane), którzy nie "załapali" się na poprzednią aktualizację, mogą zacząć sprawdzać dostępność tej aktualizacji u siebie.

U mnie się już pojawiła, właśnie zainstalowałem. Niestety nie znajdziemy tu większych zmian wizualnych, prócz lekko odmienionego panelu do wpisywania PIN-u oraz jednokolorowych ikon na pasku powiadomień.

W moim przypadku natrafiłem na razie na jeden problem, a mianowicie po wpisaniu PIN-u pojawia się ponownie ekran numeryczny, dopiero po kliknięciu przycisku cofnij uruchamia się dalszy ekran.

Być może to tylko u mnie, ale jeśli stwarzałby Wam problem taki bug, radziłbym się jeszcze wstrzymać z aktualizacją i poczekać na trzecią próbę:). Okazało się, że aktualizacja wyzerowała odblokowanie ekranu poprzez "Face Unlock" i stąd ponowny ekran z wpisaniem dodatkowego kodu PIN i moje mylne stwierdzenie o błędzie.

Jeśli macie brandowane telefony, a nie otrzymaliście jeszcze aktualizacji u swojego operatora, można przypuszczać, że w najbliższym czasie dostaniecie taką możliwość z uwagi na to wznowienie ze strony HTC.

Grafika główna.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu