Android

HTC One Max dostał w końcu aktualizację do Lollipopa

Paweł Winiarski
HTC One Max dostał w końcu aktualizację do Lollipopa
4

Jestem posiadaczem HTC One Max. Mówiąc szczerze, straciłem już nadzieję, że doczekam się Androida 5.0, czyli słodkiego Lollipopa. Tomek przypominał, że przecież zapowiadano aktualizację również dla tego modelu telefonu. Dziś rano dostałem informację o możliwości zaktualizowania swojego One Maxa - os...

Jestem posiadaczem HTC One Max. Mówiąc szczerze, straciłem już nadzieję, że doczekam się Androida 5.0, czyli słodkiego Lollipopa. Tomek przypominał, że przecież zapowiadano aktualizację również dla tego modelu telefonu. Dziś rano dostałem informację o możliwości zaktualizowania swojego One Maxa - ostatni z modeli HTC zapowiedzianych wsparciem tej aktualizacji, przechodzi wreszcie na Lollipopa.

Wygląda na to, że aktualizacja przewidziana jest na razie tylko dla mieszkańców Europy i Azji - a dokładnie Polski, Czech, Francji i Tajwanu. Aktualizacja zajmuje 760 MB i ma numer 4.13.401.7.

Wiem, że dla osób z innymi telefonami cieszenie się z aktualizacji do obecnego już przecież od jakiegoś czasu systemu, może wydawać się dziwne - ale dla mnie dziwniejsze jest to, że musiałem tak długo czekać. Kilka lat używania systemu iOS przyzwyczaiło mnie bowiem do tego, że aktualizacje do nowych wersji mobilnego systemu operacyjnego dostępne są dla wszystkich w praktycznie tym samym czasie.

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

HTCAndroid 5.0Lollipop