Mobile

HTC One M9 wreszcie robi dobre zdjęcia [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
HTC One M9 wreszcie robi dobre zdjęcia [prasówka]
0

Ostatnia aktualizacja oprogramowania dla HTC One M9 sprawiła, ze smartfon robi dużo lepsze zdjęcia i wreszcie w pełni wykorzystuje potencjał wbudowanej, 20-megapikselowej matrycy oraz sensora Toshiby. Fotografie są ostrzejsze, kolory bardziej nasycone, a całość bardziej wyrazista. HTC One M9 z leps...

Ostatnia aktualizacja oprogramowania dla HTC One M9 sprawiła, ze smartfon robi dużo lepsze zdjęcia i wreszcie w pełni wykorzystuje potencjał wbudowanej, 20-megapikselowej matrycy oraz sensora Toshiby. Fotografie są ostrzejsze, kolory bardziej nasycone, a całość bardziej wyrazista.

HTC One M9 z lepszą kamerą

Wystarczyło ok. 87 MB, aby aparat w HTC One M9 uległ znaczącej poprawie. Najnowsza aktualizacja oznaczona numerkiem 1.32.531.33 sprawia, że urządzenie znacznie lepiej radzi sobie z fotografiami w różnych warunkach. Na przykładowych porównaniach widać, że kolory są bardziej nasycone, krawędzie wyostrzone, a światło lepiej wyważone. Wyeliminowano też w dużej mierze doskwierające szumy i poprawiono jakość zdjęć wykonywanych w ciemnościach. To już kolejna taka aktualizacja eliminująca problem z działaniem nowego urządzenia. Wcześniej software'owo rozwiązano problem przegrzewania się, mocno ograniczając wydajność procesora.

Chrome do pracy

Na 22 kwietnia zaplanowano konferencję, w trakcie której Google ma ujawnić nowe rozwiązania przystosowujące przeglądarkę Chrome do pracy. Projekt Chrome for Work ma pokazać, że przeglądarka (i bazujący na niej system operacyjny Chrome OS) są w stanie z powodzeniem zastąpić klasyczne desktopy. Jednocześnie zobaczymy wówczas kilka nowych produktów - w tym szereg aplikacji w Chrome Web Store. Nie obędzie się bez niespodzianek. Czekamy zatem.

Android Wear dla iOS już za chwilkę

Powstanie klienta synchronizującego iOS z Androidem Wear wydaje się właściwie kwestią czasu. Nieoficjalne źródła zewsząd donoszą, że Google jest bliski zaprezentowania nowej aplikacji i tym samym stworzenia posiadaczom iPhone'ów warunków do użytkowania smartwatchy z nowym systemem. Podstawowym pytaniem jest tutaj to, jak zareaguje na to Apple. W końcu firma z Cupertino nie będzie zadowolona z takiej konkurencji dla budzącego dość mieszane uczucia Apple Watcha. Może się zatem okazać, że Android Wear w AppStore będzie miał problemy - ma to zresztą swoje podstawy w regulaminie AppStore, który daje firmie prawo usuwania aplikacji wspierających konkurencyjne platformy.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MobileHTCHTC One M9Smartfony