Gry

Hotfix 1.06 do Cyberpunk 2077 już dostępny. Co nowego?

Kamil Świtalski
51

Łatki do Cyberpunk 2077 wydawane są co kilka dni. Jakie usprawnienia tym razem przygotowali dla nas magicy z CD Projekt RED?

CD Projekt RED nie spoczywa na laurach — i zgodnie z obietnicą w pocie czoła pracuje nad poprawkami dla Cyberpunk 2077. Po premierze jednej z najbardziej wyczekiwanych gier zamiast spijać szampana, ekipa non-stop tworzy patche i poprawki — zarówno dla konsolowej jak i komputerowej wersji gry. Na temat wersji dla Xbox One i PlayStation 4 napisano już wiele, ale okazuje się że (dużo piękniejsze) wydanie na PC też nie jest wolne od błędów. Pomijając już kwestie fatalnego AI i fizyki, która jest obecna na obu platfromach, dochodzą także dość niespodziewane błędy. Ot, jak ten z uszkodzeniem stanu zapisu, gdy zbierzemy za dużo przedmiotów. Na szczęście i tutaj już doczekaliśmy się pomocy!

Cyberpunk 2077: Hotfix 1.06 - lista poprawek

Zadania

  • Dum Dum nie będzie już nieobecny przy wejściu do Totentanz w zadaniu Second Conflict.

Konsole

  • Poprawiono zarządzanie pamięcią i stabilność, dzięki czemu gra będzie się mniej zawieszać.

PC

  • Limit rozmiaru plików zapisu 8MB został usunięty. Uwaga: zmiana ta nie naprawia plików zapisu uszkodzonych przed aktualizacją.

Jak widać — lista poprawek nie jest jakoś specjalnie imponująca, ale nareszcie można grać bez obaw o utratę stanu zapisu gry na PC. Ponadto kolejny raz, niczym przy aktualizacji oprogramowania konsoli, poprawiono stabilność i zarządzanie pamięcią. Daje to nadzieję, że Cyberpunk 2077 na konsolach będzie działał bardziej stabilnie, a kolejne wyrzucenie do menu nie będzie zniechęcało do dalszej zabawy. Oby tak dalej i — jak słusznie zauważają komentujący listę poprawek — jeszcze kilka miesięcy wytężonej pracy i bez obaw będzie można rozpoczynać grę którą kupili w ramach zamówień przedpremierowych ;-).

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: