Gry

Słuchaj radia, poznaj Far Cry 5 i wygraj konsolę! Hope County FM zaczyna nadawanie

JS
Jakub Szczęsny
1

Dosyć niecodzienną taktykę marketingową zastosował Ubisoft w trakcie promocji niewydanego jeszcze Far Cry 5. Tuż przed premierą wyczekiwanej gry nadawanie zaczęło radio Hope County FM, które pozwoli Wam zagłębić się w świat gry i dodatkowo - umożliwi Wam wygranie konsoli PlayStation 4 Pro.

Hope County FM oprócz tego, że stanowi ciekawe wprowadzenie do świata gry, to w dodatku z pewnością odpowie na potrzeby osób, które uwielbiają gitarowe oraz elektroniczne brzmienia w muzyce. Stacja radiowa dostępna w platformie Spotify będzie obfitowała w spore ilości amerykańskiej muzyki. Hope Country FM będzie nadawać od dziś do końca marca w formie nowych playlist w platformie Spotify.

Aby wziąć udział w radiowym konkursie wystarczy na bieżąco słuchać radia Hope County oraz śledzić poszczególne audycje, które będą pojawiać się nie tylko w Spotify, ale również na stronie internetowej. Czas na odpowiedzi w konkursie to 72h - po tym terminie kolejne zgłoszenia nie będą już przyjmowane.

Far Cry 5 to kolejna gra z kultowej już serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie przeniesiemy się do Hope County w stanie Montana, gdzie kult Projekt Bram Edenu zagraża wolności mieszkańców. Gracz natomiast ma uwolnić ich od Josepha Seeda - fanatycznego przywódcy sekty, który najprawdopodobniej stracił kontakt z rzeczywistością i stanowi spore zagrożenie dla porządku. Premiera najnowszej gry z serii Far Cry odbędzie się już 27 marca tego roku. W tę grę zagracie nie tylko na platformie PlayStation 4, ale również na Xbox One oraz pecetach. Tytuł dostępny jest w przedsprzedaży i możecie go zakupić tutaj. Gorąco polecamy Wam nie tylko ten konkurs, ale i grę - to z pewnością będzie jedno z ciekawszych wydarzeń w branży tego roku!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: