Gry

Na tę zapowiedź czekałem! The Division 2 już oficjalnie!

3

Czy powrócimy do Nowego Jorku? A może twórcy szykują dla nas coś ciekawszego? Ubisoft oficjalnie zapowiedział kontynuację gry z 2016 roku. The Division 2 ma zostać szeroko zaprezentowane podczas E3 2018. 

Po niekrótkim okresie spekulacji, przecieków i plotek nadszedł czas na oficjalną zapowiedź drugiej odsłony The Division. Ubisoft zrobił to dziś popołudniem, publikując jedynie niedługi klip z prawdopodobnym logo gry. Przekazano jednak bardzo konkretną informację - znacznie więcej na temat gry dowiemy się już podczas targów E3 2018, a te rozpoczynają się w połowie czerwca.

Do tej pory Ubisoft ma w planach udostępnić jeszcze poprawkę do gry The Division dla Xbox One X oraz aktualizację wprowadzającą nowy poziom trudności. Niedługo przed premierą pojawi się dodatek "Coat of Arms" mający pozwolić na odblokowanie treści z The Division 2. Warto dodać, że przed kilkoma dniami, przy okazji dwulecia gry, ogłoszono że w grze udział wzięło 20 milionów agentów.

The Division 2 - byle do targów E3 2018

Rozgrywkę w The Division wspominam naprawdę dobrze, choć jest to jeden z tych tytułów, które nie do końca pokrywały się z obietnicami deweloperów. Mimo to, Francuzom udało się stworzyć naprawdę udany klimat wokół jak i wewnątrz gry, ponieważ sporo elementów po prostu dawało sporo frajdy w trakcie rozgrywki. Przed nami jeszcze 99 dni do początku targów E3, więc przez te trzy miesiące można podbić statystyki w "jedynce" The Division, prawda? O ile jeszcze możecie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu