Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Call of Duty powróci tej jesieni. Przygotujcie się na Black Ops 4!

10

Call of Duty to seria, której prawdopodobnie żadnemu z graczy nie trzeba specjalnie przedstawiać. Klasyka gatunku, jedna z najlepiej sprzedających się marek w historii tej branży. To prawda — na przestrzeni lat miewała wzloty i upadki, ale tytuły z dopiskiem Black Ops od zawsze budzą najwięcej emocji. Ta przygoda rozpoczęła się w 2010 roku i trwa do dziś — a już najbliższej jesieni na rynku zadebiutuje najświeższa odsłona. Przygotujcie się na Call of Duty: Black Ops 4!

W Call of Duty: Black Ops 4 zagramy jeszcze tej jesieni!

Na tę chwilę zarówno twórcy jak i wydawca nie zdradzili nam za wiele szczegółów związanych z najświeższym Call of Duty. Wiemy natomiast, że potwierdziły się plotki od Marcussa Sellarsa (tego samego, który rozpuścił w świat wieść o tym, że devkity PlayStation 5 od początku roku trafiają do zewnętrznych studiów deweloperskich), że tegorocznym Call of Duty będzie kontynuacja uwielbianego Black Ops. Najnowsza odsłona serii, Call of Duty: Black Ops 4, jak wynika z zapowiedzi zadebiutuje na całym świecie 12 października. Dostępna będzie na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One, a także komputerach osobistych.

Niestety — to wszystko co na tę chwilę wiemy w związku z Call of Duty: Black Ops 4. Jednak poza datą premiery, ekipa odpowiedzialna za promocję gry zasugerowała by zaznaczyć w kalendarzu datę 17 maja. To wtedy wydawca, Activision Blizzard, wraz ze studiem od wielu lat związanym z marką (odpowiedzialnym także za najświeższą jej odsłonę), Treyarch, przeprowadzą dostępną dla graczy prezentację najświeższej odsłony serii. Na zaostrzenie apetytu dostaliśmy krótki teaser, z którego tak naprawdę zbyt wiele nie wynika, ale machina marketingowa ruszyła na dobre. I na dobre już rozpoczęło się odliczanie do kolejnych informacji o grze, a także — rzecz jasna — premiery gry.

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: