Ciekawostki technologiczne

HONOR View20 oficjalnie zaprezentowany. Smartfon trafi do Polski w przyszłym miesiącu

Piotr Kurek
HONOR View20 oficjalnie zaprezentowany. Smartfon trafi do Polski w przyszłym miesiącu
1

Honor prezentuje swój najnowszy smartfon View20. Nowoczesna technologia spotyka się z eleganckim wyglądem. Do Polski trafi już w przyszłym miesiącu.

Dziś w Paryżu odbyła się premiera Honor View20 o którym plotkowano od wielu miesięcy. Potwierdziło się, że na ekranie najnowszego flagowca zawita dziurka na 25 Mpix aparat fotograficzny. Dowiedzieliśmy się też dużo więcej na temat pozostałych elementów smartfona. To między innymi główny aparat o rozdzielczości 48 Mpix, 7-nanometrowy procesor Kirin 980 AI, potrójna antena Wi-Fi wspomagana sztuczną inteligencją oraz obudowa z efektem zorzy polarnej.

Za sprawą przełomowych technologii i najlepszej wydajności, smartfony z rodziny HONOR View cieszą się uznaniem zarówno profesjonalnych recenzentów, jak i użytkowników smartfonów na całym świecie. Fani HONOR to ludzie niesłychanie aktywni i dynamiczni, którzy oczekują od smartfonów najwyższej wydajności. HONOR View20 zaprojektowaliśmy właśnie z myślą o ich potrzebach.

— powiedział George Zhao, prezes HONOR.

HONOR View20 będzie pierwszym smartfonem wyposażonym w aparat z matrycą CMOS IMX586 firmy SONY w rozmiarze 1/2 cala i o rozdzielczości 48 Mpix z pikselem o wielkości 1,6 μm w macierzy Quad Bayer. Dzięki układowi Kirin 980 AI aparat pozwoli na obsługę AI Ultra Clarity. Wykonywane jest jednocześnie kilka zdjęć w rozdzielczości 48 Mpix, z których automatycznie wybierane są najwyraźniejsze i najostrzejsze obszary, które zestawiane są na jednym zdjęciu w tej samej rozdzielczości.

Zobacz też: Honor View 20 oficjalnie. Prawdziwy flagowiec już na 2019 rok

HONOR View20 posiada także liczne rozwiązania najnowszej generacji: 7-nanometrowy procesor Kirin 980 AI z podwójnym inteligentnym NPU, układ chłodzenia cieczą rozpraszający ciepło, potrójną antenę Wi-Fi z modułem sztucznej inteligencji zapobiegającym osłabieniu sygnału w smartfonie trzymanym w rękach, ogniwo o pojemności 4000 mAh zapewniające długi czas pracy i nieprzerwaną rozrywkę oraz dużą pamięć wewnętrzną.

HONOR View20 będzie dostępny w Polsce w połowie lutego 2019 r. Do wyboru będą dwie wersje kolorystyczne: Phantom Blue i Phantom Red. Rekomendowana cena smartfona to 2 899 zł za 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej.

Źródło: Informacje prasowe

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu