Technologie

Galeria sztuki w telewizorze. Hisense na IFA 2023

Konrad Kozłowski
Galeria sztuki w telewizorze. Hisense na IFA 2023
0

Marka Hisense zaznacza swoją obecność na targach IFA 2023 w Berlinie. Przemówienie inauguracyjne wygłoszone przez Fishera Yua, prezesa Hisense Group Holdings Co., Ltd., obracało się wokół tematu "Przyszłość technologii opartej na wielu zastosowaniach."

Globalna firma technologiczna Hisense zadebiutowała jako główny partner na tegorocznych targach IFA 2023. Prezes Fisher Yu przedstawił wizję marki na najbliższe lata i zapowiedział kontynuację innowacyjnych rozwiązań, zarówno dla domu, jak i poza nim. Hisense został także oficjalnym partnerem UEFA EURO 2024™ po raz trzeci z rzędu.

Polecamy na Geekweek: Fotograf wszedł na pokład szpiegowskiego U-2. Zdjęcia zachwycają

Hisense, obecnie działający w ponad 160 krajach, jest drugim co do wielkości producentem telewizorów na świecie w 2022 roku. Firma skoncentrowała się na połączeniu najnowocześniejszych technologii z designem, prezentując gamę produktów dla domu, w tym telewizory UX, U8, Laser TV, lodówki PureFlat z dużymi ekranami oraz urządzenia AGD. Współczesne technologie Hisense oferują innowacyjne rozwiązania, zarówno dla rozrywki, jak i codziennego życia.

Hisense na IFA 2023. Firma globalnym sponsorem UEFA EURO 2024

Oprócz prezentacji najnowszych produktów, na targach prezentowane są także kluczowe technologie firmy Hisense, takie jak podwyższona jakość obrazu i system operacyjny VIDAA i platforma ConnectLife. Platforma ULED X podnosi poprzeczkę w dziedzinie jakości obrazu dzięki innowacjom, takim jak system optyczny Hi-Light, chipset Hi-View Engine X i najnowocześniejsze komponenty ekranu Obsidian. System VIDAA OS oferuje szeroką ofertę premium i najwyższej klasy funkcje streamingowe. ConnectLife skupia się na potrzebach użytkowników w obszarach zdrowia, wygody i oszczędzania energii, oferując inteligentne rozwiązania dotyczące kuchni, energii, usług, oczyszczania powietrza i opieki.

Hisense idzie nawet dalej, wprowadzając do gry cyfrowy silnik laserowy nowej generacji (LPU), który wykorzystuje zastrzeżoną technologię. Ten silnik jest w stanie precyzyjnie kontrolować światło na nanoskalę, co pozwala uzyskać szeroką gamę barw i dokładne odwzorowanie kolorów.

Jak czytamy w informacjach prasowych, firma skupia się na połączeniu najnowocześniejszych technologii, artystycznego wzornictwa i prezentacji różnych stylów życia. Na targach można zobaczyć specjalną strefę gier, gdzie telewizor U7 odgrywa główną rolę na stoisku firmy oraz galerię sztuki wyświetlaną na Frame TV inspirującą do tworzenia artystycznych wnętrz.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu