Polska

Grudzień w HBO Go - filmy i seriale

Konrad Kozłowski
Grudzień w HBO Go - filmy i seriale
25

W sam raz na Święta, w które oprócz seansu Kevina samego w domu warto zobaczyć coś więcej. HBO Polska podzieliło się z nami pełną listą nowości, które debiutują w serwisie HBO Go na przestrzeni grudnia. Wśród nich nie brakuje serialowych premier oraz głośnych filmowych hitów.

Jak prezentują się aktualne statystyki HBO Go? Ponad 700 filmów i ponad 120 seriali z wieloma sezonami. Wśród ostatnio dodanych do najbardziej rozpoznawalnych należą bez wątpienia wszystkie serie serialu Mad Men, Techników-Magików (IT Crowd) czy Upadek (The Fall) ze świetną Gillian Anderson w roli głównej.

Nowości na grudzień 2016 w HBO Go:

 • Upadek III – dostępny od 5 grudnia

  Nowy sezon serialu kryminalnego, którego bohaterką jest ambitna policjantka (Gillian Anderson – Archiwum X) ścigająca seryjnego mordercę (Jamie Dornan – 50 twarzy Greya). Detektyw Stelli Gibson udaje się wreszcie schwytać zabójcę, który terroryzował Belfast. Ten jednak zostaje ranny podczas policyjnej obławy. Ciężki stan zdrowia Spectora uniemożliwia postawienie go przed sądem. Tymczasem sprawę zaczynają komentować media. Działania funkcjonariuszy państwowych poddawane są krytyce. Serial otrzymał liczne wyróżnienia, w tym m.in. trzy statuetki irlandzkiej nagrody IFTA oraz nominację do BAFTY w kategorii „najlepszy miniserial”.

 • Półświaty – premiera 12 grudnia

  Mroczny serial fantasy produkcji HBO Asia, który zabiera widzów do niezwykłego świata Dżakarty zamieszkanego przez ludzi i spragnione krwi mroczne istoty – wyglądem przypominające człowieka Demity. Wywodzą się z indonezyjskiej mitologii, a ich tożsamość jest od wieków skrzętnie skrywana przy pomocy wpływowej rodziny śmiertelników. Pewnego dnia jednak zapowiedź nadejścia tajemniczego wydarzenia, znanego jako Dar, zaburzy całkowicie równowagę w świecie i zmusi Demitów do wyjścia z ukrycia. Twórcy zadbali o doskonałą oprawę wizualną i niezwykłe efekty specjalne.

 • Interes II – premiera 19 grudnia

  Karin (Rafaela Mandelli), Luna (Juliana Schalch) oraz Magali (Michelle Batista) są trzema niezwykle pięknymi i inteligentnymi przyjaciółkami, które wykonują najstarszy zawód świata. W nowym sezonie po raz kolejny wykorzystują nowoczesne narzędzia marketingowe do promocji swojej profesji. Odważny obraz wywołał wiele emocji i kontrowersji, zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Produkcja zachwyca oryginalnym scenariuszem. Interes jest produkcją HBO Latin America. Wszystkie odcinki dostępne od 19 grudnia. Emisja serialu na kanale HBO3 zaplanowana jest na 22 grudnia.

 • Bez urazy – premiera 25 grudnia

  Nominowany do BAFTY serial kryminalny, który wiernie przedstawia codzienną pracę jednostki policyjnej z Manchesteru. Jego szefową jest bezkompromisowa i ambitna Vivienne Deering (Joanna Scanlon). Zarządzana przez nią jednostka musi na co dzień mierzyć się z trudnymi wyzwaniami. W postacie głównych bohaterów wcielają się Joanna Scanlan (Dziewczyna z perłą), Elaine Cassidy (Podróż Felicji), Alexandra Roach (Żelazna Dama), Will Mellor (Zajście awaryjne) oraz Paul Ritter (007 Quantum of Solace). Obraz wyróżnia się wyrazistym scenariuszem oraz wartką akcją. Nie brakuje w nim też polskich akcentów. Cały sezon dostępny będzie od 25 grudnia. Premiera pierwszego odcinka na antenie odbędzie się w HBO3 tego samego dnia o godz. 11:25.

 • Ash kontra Martwe Zło II – 12 grudnia – finałowy odcinek

  Ash (Bruce Cambell), bohater kultowego filmu Martwe zło po raz kolejny musi zmierzyć się z siłami ciemności. W drugim sezonie serialu Ash opuszcza ukochane Jacksonville i powraca do swojego rodzinnego miasta Elk Grove, w stanie Michigan. Na miejscu spotyka jednak Ruby (Lucy Lawless), która jest w posiadaniu złowrogiego Necronomiconu. Dawni wrogowie zostaną zmuszeni połączyć siły w walce ze złem, które zalęgło się w Elk Grove. Dziewięć odcinków jest już na HBO GO, dziesiąty, finałowy odcinek serialu dostępny będzie już w poniedziałek, 12 grudnia. Serial będzie prezentowany na antenie Cinemax od 28 stycznia.

 • Stacja Berlin

  Wciągający, mroczny serial szpiegowski o agencie Danielu Millerze (Richard Armitage), który przyjeżdża do Niemiec, aby rozpocząć pracę w berlińskim biurze CIA. Przewodnikiem Millera po mieście jest doświadczony szpieg, Hector DeJean (Rhys Ifans), który wprowadza go w brutalne realia pracy pod przykrywką. Misją Daniela jest ustalenie, jak doszło do wycieku tajnych informacji, w których posiadaniu jest słynny demaskator o pseudonimie Thomas Shaw. Trop spisku prowadzi aż do Waszyngtonu. Osiem odcinków jest już w serwisie, kolejne dostępne będą co poniedziałek. Premiery poszczególnych odcinków na antenie w HBO3 w każdą niedzielę.

 • Pakt II

  Oryginalna polska produkcja HBO z Marcinem Dorocińskim w roli nieustępliwego dziennikarza śledczego, który wpada na trop powiązań na najwyższych szczeblach władzy. Drugi sezon reżyseruje Leszek Dawid. Cały sezon Paktu II można już oglądać w HBO GO, a premiera antenowa finałowego odcinka przewidziana jest na niedzielę, 25 grudnia o godz. 20.10.

 

Dziś już wiemy, że od 1 stycznia 2017 w serwisie dostępna będzie ostatnia część trylogii Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów - dwie poprzednie odsłony są już obecne w katalogu HBO Go.

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

filmyVoDserialeHBO GOhbo