VOD

HBO GO bez umowy z operatorem w Polsce bliżej niż nam się wydawało

Grzegorz Ułan
HBO GO bez umowy z operatorem w Polsce bliżej niż nam się wydawało
47

HBO zaskoczyło dziś wszystkich udostępniając swoją nową wersję HBO GO w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych dla polskich użytkowników. Istotną kwestią tutaj jest fakt, że to są wersje tożsame z tymi, które działają już w innych krajach europejskich, a gdzie HBO udostępnia już dostęp do HBO GO bez umów z operatorem.

O starcie oferty bezpośredniej dla konsumentów w Czechach, Słowacji, Węgrzech i Rumunii informowałem Was w pierwszej połowie listopada. To było dość dziwne, że Polska została pominięta w tej premierze, zwłaszcza, że w tych krajach podobnie jak u nas HBO ma deala z operatorami.

Spójrzmy jeszcze, co się kryje pod przyciskiem rejestracja. Dokładnie ten sam motyw, co na stronie czeskiej z tym, że w polskiej wersji po lewej stronie jest tylko opcja logowania na już istniejące konto, a na stronie czeskiej możemy w tym samym miejscu założyć nowe.

Szczerze wątpię, by moment wprowadzenia nowej wersji nie był planowany jeszcze przed świętami w Polsce, być może rzeczywiście umowa z nc+ blokuje moment startu, ale na 99,99% będziecie mogli kupić HBO GO bez umowy jeszcze przed świętami.

Zapytaliśmy polski oddział HBO o to na Facebooku, proszą o cierpliwość, jednak najważniejszy w tym wszystkim jest fakt, że to pewne i będziemy mieli do wyboru kolejne VOD w Polsce z naprawdę ciekawymi pozycjami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu