Artykuł sponsorowany

Odpowiadamy na Wasze pytania o smartwach Huawei Watch GT

Paweł Winiarski
Odpowiadamy na Wasze pytania o smartwach Huawei Watch GT
35

Zegarek Huawei Watch GT jest już z nami od jakiegoś czasu i zdążyliśmy mu się dokładnie przyjrzeć.

Niedawno opublikowaliśmy unboxing smartwatcha Huawei Watch GT i zachęciliśmy Was do zadawania pytań pod materiałem. Dziś wracamy do Was z odpowiedziami.

Dla przypomnienia - wyświetlacz to dotykowy AMOLED o przekątnej 1,39 cala i rozdzielczości 454 na 454 piksele. Sprzęt posiada 16MB pamięci RAM i 128 MB pamięci ROM, Bluetooth i 3 systemy nawigacji satelitarnej GPS, GLONASS i Galileo. Smartwatch wyposażono baterię o pojemności 420 mAh, która wystarczy do dwóch tygodni pracy na jednym ładowaniu. Energię uzupełnicie za pomocą dołączonej do zestawu stacji dokującej. Urządzenie jest kompatybilne zarówno z Androidem jak i iOS. W pierwszym przypadku wymagany jest Android 4.4 lub nowszy, w drugim iOS 9 lub wyżej.

Zegarek ma akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik tętna i żyroskop. Potrafi monitorować aktywność, wyświetlać powiadomienia o połączeniach, SMS-ach i poczcie email, mierzy parametry fizyczne, ma krokomierz, monitor tętna, licznik spalonych kalorii, pokaże też raporty z ukończonego treningu.

Materiał powstał we współpracy z firmą Huawei

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu