Google

Hangouts już ze statusami dostępności, a w sieci huczy od poważnego błędu w tym komunikatorze

Grzegorz Ułan
Hangouts już ze statusami dostępności, a w sieci huczy od poważnego błędu w tym komunikatorze
21

Na profilu Google UK pojawiła się właśnie informacja o aktualizacji Google Hangouts, wprowadzająca przede wszystkim statusy dostępności, których brakowało po dawnym Google Talk. Jednak już w pierwszym komentarzu czytamy, o poważnym błędzie jaki zaobserwował jeden z użytkowników. Mianowicie, wiado...

Na profilu Google UK pojawiła się właśnie informacja o aktualizacji Google Hangouts, wprowadzająca przede wszystkim statusy dostępności, których brakowało po dawnym Google Talk. Jednak już w pierwszym komentarzu czytamy, o poważnym błędzie jaki zaobserwował jeden z użytkowników.

Mianowicie, wiadomości wysyłane do jednego ze znajomych trafiły też do innej osoby z listy kontaktów. Chwila w Google i mamy relacje z podobnych problemów. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy to problem leżący po stronie dawnego Google Talk, wymienianego w tym wątku jako źródło problemu, czy to wynik tej aktualizacji.

Sprawdzałem u siebie i ciężko było mi to odtworzyć, chociaż próbowałem na Firefoxie, gdzie głównie jest sygnalizowany problem i właśnie na starym czacie Google Talk. Zbiegło to się jednak z tą aktualizacją, która u mnie przebiegła automatycznie w dniu wczorajszym. Więc wielce prawdopodobne jest to, że problem dotyczy wszystkich użytkowników. Do czasu wyjaśnienia tego błędu przez Google, zalecamy powstrzymać się od korzystania w tym momencie z tego komunikatora.

Aktualizacja

Pojawił się już status błędu w informacjach o usługach. Możecie na bieżąco go śledzić pod tym linkiem.

Aktualizacja

Problemy wydają się już rozwiązane, alarm odwołany:) - Hangouts/Google Talk już naprawiony. Sprawdźmy więc, co tam z tymi statusami porobili.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu