Android

Half Life 2 i Portal zawitały do Google Play!

Rafał Kurczyński
Half Life 2 i Portal zawitały do Google Play!
7

Half Life, Counter Strike oraz Portal, to trzy najpopularniejsze gry Valve, które zna każdy gracz na świecie. Jak się okazuje, wczoraj firma odpowiedzialna za stworzenie platformy Steam, udostępniła w sklepie Google Play swoje dwie mega produkcje - niestety, jedynie dla posiadaczy Nvidia Shield....

Half Life, Counter Strike oraz Portal, to trzy najpopularniejsze gry Valve, które zna każdy gracz na świecie. Jak się okazuje, wczoraj firma odpowiedzialna za stworzenie platformy Steam, udostępniła w sklepie Google Play swoje dwie mega produkcje - niestety, jedynie dla posiadaczy Nvidia Shield.

Produkcjami ekskluzywnymi dla "tarczy" Nvidii są Half Life 2 i Portal, obydwie w cenie 10 dolarów za sztukę. Są to dobre wiadomości, lecz nadal nie wiadomo, kiedy gracze pozostałych urządzeń z Androidem będą mieli okazję jeszcze raz przeżyć te dwie wspaniałe historie, pełne przygód, logiki, sprytu i przebiegłości.

Dla przypomnienia, konsola Shield jest sprzętem pracującym pod kontrolą Androida KitKat, a sercem urządzenia jest bardzo wydajny procesor Nvidia Tegra 4. Wraz z premierą nowych gier Valve, konsolka została przeceniona na 199 dolarów, co prawdopodobnie spowodowane jest kiepską sprzedażą urządzenia. Niestety, konsoli Nvidii nadal nie kupimy w naszym kraju.

Half Life 2, Portal i Serious Sam 3 to dopiero początek przenoszenia niezwykle popularnych gier komputerowych na urządzenia mobilne z procesorami Nvidii, nawet z systemem do tej pory znanym jako platforma dla smartfonów i tabletów. Powiedzcie mi szczerze, chcielibyście pograć w te super produkcje minionych lat na swoim własnym urządzeniu z Androidem? Half Life 2 w Google Play odnajdziecie tutaj.

Źródło informacji: TheVerge;

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu