Polska

HackFest nabiera rumieńców

Grzegorz Marczak
HackFest nabiera rumieńców
5

HackFest będzie to 24-godzinny maraton programistyczny dedykowany wszystkim tym, dla których kodowanie to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i przyjemność. Impreza dodatkowo zainteresuje wszystkich tych, którzy lubią być na bieżąco z internetowymi start-upami i wiedzieć co w sieci piszc...

HackFest będzie to 24-godzinny maraton programistyczny dedykowany wszystkim tym, dla których kodowanie to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i przyjemność. Impreza dodatkowo zainteresuje wszystkich tych, którzy lubią być na bieżąco z internetowymi start-upami i wiedzieć co w sieci piszczy.

Organizatorom udało się już ustalić miejsce oraz termin spotkania (jest nawet myśl przewodnia oraz pojawiło się już kilku sponsorów z bardzo ciekawymi nagrodami):

Termin: 5 wrześnie (piątek), godz. 18:00 - 6 września (sobota), godz. 18:00.

Opis spotkania: Podczas spotkania uczestnicy w maksymalnie 3-osobowych zespołach, będą konkurować ze sobą w tworzeniu najciekawszych aplikacji webowych na zadany przez organizatora temat. Przygotowane projekty ocenią Internauci, którzy przez dwa tygodnie będą brać udział w głosowaniu na ich zdaniem najbardziej interesujący pomysł i najlepsze wykonanie. Uroczyste ogłoszenie wyników wraz z wręczeniem nagród odbędzie się na pierwszym powakacyjnym spotkaniu Barcamp Poznań.

Myślą przewodnia: "Technologie ewoluują… 5 lat temu potrzeba było tygodnia, aby stworzyć aplikację webową, która porwie serca… Czy dzisiaj - dzięki frameworkom, pluginom, współdzieleniu zasobów i wiedzy wystarczą na to 24 godziny"?

Bardzo ciekawy jestem jak uda się impreza? - pod względem organizacyjnym raczej nie można spodziewać sie problemów ponieważ ekipa netguru to już weterani w tym względzie. Mam nadzieję, że zgłoszone ekipy staną na wysokości zadania. Oprócz licznych mniej lub bardziej ciekawych nagród zwycięzcy na pewno będą w kręgu zainteresowania wszystkich tych którzy poszykują dobrych programistów.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

BarcampNetguruHackfest