Polska

Nowe szaty serwisu biznes.net

Grzegorz Marczak
Nowe szaty serwisu biznes.net
7

Dość dawno nie zaglądałem do serwisu Michała Fabera biznes.net, dzisiaj kiedy dostałem mail z jakimś powiadomieniem postanowiłem sprawdzić co tam słychać i oczom moim ukazał się zupełnie nowy serwis - starego biznes.net przypomina tylko nie zmienione logo. Sprawdziłem i okazało się, że nowa wer...


Dość dawno nie zaglądałem do serwisu Michała Fabera biznes.net, dzisiaj kiedy dostałem mail z jakimś powiadomieniem postanowiłem sprawdzić co tam słychać i oczom moim ukazał się zupełnie nowy serwis - starego biznes.net przypomina tylko nie zmienione logo.

Sprawdziłem i okazało się, że nowa wersja była opublikowana 10 Lipca (a przynajmniej tak jest napisane na blogu) czyli już jakiś czas temu. Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem zmian jakie zaszły w serwisie. Graficznie i wizualnie jest o niebo lepiej od poprzedniej wersji która powodowała, że serwis robił wrażenie bardzo zamkniętego i mało przyjaznego.To jak bardzo zmienił się biznes.net, można zobaczyć chociażby po tym jak teraz wyglądają blogi użytkowników, kalendarium, profil użytkownika itp. Naprawdę serwis trudno po zmianach poznać.

Zostaje oczywiście pytanie - czy biznes.net jest w stanie wrócić do pierwszej ligi tego typu serwisów i konkurować o użytkowników z goldenline.pl czy profeo.pl?

Moim skromnym zdaniem na konkurowanie z czołówką tej kategorii jest już chyba trochę za późno natomiast biznes.net mógłby doskonale się sprawdzić jako serwis bardziej niszowy, skoncentrowanej na kilku wybranych kategoriach takich jak na przykład Giełda czy Inwestycje. Można powiedzieć, że to co powstaje teraz na biznes.net wokół NewConnect jest najlepszym przykładem tego co miałem na myśli

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu