Mobile

Mobilna wersja Gwinta już dostępna. Wiedźmińska karcianka trafiła na iOS!

Kamil Świtalski
5

Premiera mobilnej gry, na którą czekaliśmy wiele dłuuugich miesięcy. Uwielbiany przez graczy z całego świata Gwint trafił dziś nareszcie na smartfony i tablety Apple — wersja na Androida jest tuż za rogiem, ale przyda się jeszcze odrobina cierpliwości.

Wiedźmińska gra karciana spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, ale właściwie od dnia jej premiery przewijało się to samo pytanie: co z wariantem na urządzenia mobilne? Po wielu miesiącach oczekiwań nareszcie jest — i choć na pierwszy ogień poszedł ekosystem Apple (gra dostępna jest na smartfony oraz tablety z iOS oraz iPadOS na pokładzie*), to niebawem mamy doczekać się także wariantu na Androida. Niebawem, czyli na początku przyszłego roku — premiera wariantu na największy system mobilny zapowiedziana została na pierwszy kwartał 2020 roku.

Co ważne: wszyscy gracze logując się na swoje konto GOG mają możliwość synchronizacji progresu w grze. Kolekcje i zakupione przedmioty zostaną przeniesione. W kwestii zaś samych pojedynków: gracze mobilni mogą rywalizować z tymi, którzy grają w Gwinta na konsolach oraz komputerach. A z okazji dzisiejszej premiery — twórcy przygotowali małą niespodziankę.

Z okazji premiery wersji iOS GWINTA, na wszystkie osoby, które zalogują się do gry na iPhonie lub iPadzie do 5 listopada, do godziny 11:59, w sklepie będzie czekać darmowa Paka Powitalna. Po jej otwarciu gracze otrzymają Potężną beczkę premium, zawierającą 5 animowanych kart z puli wszystkich dostępnych w grze, a także Odłamek Lustra do wykorzystania w trybie Areny.

No to co, nie ma na co czekać — najwyższa pora wrócić do zabawy. Gwinta pobrać można za darmo w App Store!

* uruchomimy ją na: iPhone 6s, iPad Mini 4, iPad 5, iPad Air 2, iPad Pro, iPod Touch 7 lub nowszych.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu