Mobile

Potrzebna nowość dostępna już w aplikacji mobilnej mBank na Androida i iOS

Grzegorz Ułan
Potrzebna nowość dostępna już w aplikacji mobilnej mBank na Androida i iOS
15

mBank poinformował właśnie o ciekawej i potrzebnej nowości w swojej aplikacji mobilnej dla wszystkich klientów i o jednej dla przedsiębiorców.

Ta dostępna dla wszystkich, dotyczy włączenia rozszerzonych opisów w powiadomieniach PUSH w aplikacji mobilnej mBank w wersji na Androida i iOS.

Kiedy w moim banku pojawiły się powiadomienia PUSH włączyłem je od razu dla wszystkich operacji na moim koncie. Bank informuje mnie w nich o wpływach i wypływach z konta czy płatnościach kartowych i przy użyciu BLIKA. W sytuacji, kiedy takie powiadomienie PUSH przychodzi bezpośrednio po wykonanej przeze mnie operacji, czyli na przykład po wykonaniu przelewu w bankowości elektronicznej czy po płatności zbliżeniowej w sklepie, nie muszę wchodzić w szczegóły operacji, bo wiem, że to moja operacja. Jednak w przypadku, gdy przychodzi powiadomienie o jakiejś automatycznej operacji, takiej jak płatność za HBO czy operacjami pomiędzy moim kontem czy kontem oszczędnościowym, za każdym razem muszę klikać w to powiadomienie, by poznać jego szczegóły.

Od teraz klienci mBanku, korzystający z aplikacji mobilnej swojego banku, szczegóły każdej operacji poznają już z poziomu wiadomości PUSH.

Czy nie byłoby wygodniej dostawać powiadomienia na telefon z informacją od kogo i ile pieniędzy właśnie wpłynęło na twoje konto? To naszym zdaniem wygodniejsze, niż logowanie do aplikacji i ciągłe sprawdzanie, czy pieniądze już dotarły. Dlatego już teraz możesz otrzymywać wiadomości PUSH, dzięki którym dowiesz się od razu, ile pieniędzy wpłynęło na Twoje konto. Dzięki powiadomieniom poznasz też szczegóły płatności kartą i BLIKIEM.

Aby skorzystać z tej nowości, wystarczy wejść w aplikacji mobilnej w menu Ustawienia -> Powiadomienia -> włącz Szczegóły operacji.

Wspomniana nowość dla przedsiębiorców dotyczy udostępnienia usługi Faktoringu w aplikacji mobilnej. Aby sprawdzić czy możecie z niej skorzystać, musicie wejść w zakładkę Finanse -> Kredyty.

Źródło: mBank.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu