Filmy

Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie - zobaczcie nowy zwiastun!

Weronika Makuch
8

Po krótkim oczekiwaniu w sieci pojawił się zwiastun filmu Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.

W trakcie niedawno zakończonego D23 została zaprezentowana zapowiedź najnowszego epizodu z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Historia ma zwieńczyć sagę. Niestety, pokaz na wydarzeniu był zamknięty, a zwiastun nie pojawił się w sieci od razu, jak można byłoby się tego spodziewać. Na szczęście nie musimy już czekać, bo właśnie został wypuszczony. Wszystko jest już jasne.

Film Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie zadebiutuje 19 grudnia

Zwiastun rozpoczyna się od urywków ze wszystkich poprzednich filmów wchodzących w skład sagi, które powstały na przestrzeni lat. Napięcie rośnie, głos Luka w tle tylko wzmacnia odczuwalne emocje. Rey, Poe i Finn przygotowują się do największej walki w swoim życiu. Statki suną przez niebo, gdy Rey i Kylo Ren spotykają się pośrodku rozdartej wojną planety, zwarci i gotowi do walki. Rey trzyma w rękach czerwony, dwustronny miecz świetlny.

Serial o Obi-Wanie potwierdzony! Mroczne i brutalne Gwiezdne Wojny na zwiastunie The Mandalorian!

Film będzie bardzo ważnym wydarzeniem w świecie Gwiezdnych Wojen. Został zapowiedziany jako ostatni przed dłuższą przerwą. Nadchodzą wprawdzie seriale z tego uniwersum, które zobaczymy na platformie Disneya, ale to nie to samo. W produkcji zobaczymy ducha Luka, odtworzoną komputerową Leię i Lando Calrissiana. Słowem, plejada kosmicznych gwiazd i osobistości. Rok 2019 zakończymy z wielkim hukiem, bo przecież Gwiezdne Wojny nigdy nie przemykały obok bez echa... a takie Gwiezdne Wojny? Zacznijcie odkładać pieniądze na bilety na premierowe pokazy, zapewne rozejdą się jak świeże bułeczki.

W jakiej kolejności oglądać Gwiezdne Wojny? Odpowiedź nie jest wcale prosta

Reżyserem filmu jest J.J. Abrams (Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy, Star Trek). W obsadzie aktorskiej zobaczymy oczywiście masę znanych twarzy. Wystąpią m.in. Daisy Ridley jako Rey, Adam Driver jako Kylo Ren, Oscar Isaac jako Poe Dameron, John Boyega jako Finn, Billy Dee Williams jako Lando Calrissian, Domhnall Gleeson jako Generał Hux, Mark Hamill jako Luke Skywalker czy Ian McDiramid jako Palpatine.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu