Filmy

Napakowany akcją nowy zwiastun Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Konrad Kozłowski
0

Najwięksi fani prawdopodobnie odliczają każdy dzień do grudniowej premiery, więc nie potrzebują dodatkowych ładunków emocjonalnych. Tymczasem Disney zaprezentowało nowy zwiastun Star Wars: The Last Jedi pełen wcześniej niewidzianych scen.

Ci, którzy nie mają ochoty poznać (więcej) informacji o fabule filmu i nie zobaczyć ani jednej sceny (więcej) z nadchodzącego 8. epizodu Gwiezdnych Wojen muszą omijać najnowszy materiał szerokim łukiem. Choć trwa on niecałą minutę, to zobaczyć w nim można kilka istotnych ujęć, o których piszę poniżej. Zostaliście ostrzeżeni, przechodzimy do najnowszego zwiastunu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi.

Już pierwsza pokazana scena będzie niezwykle emocjonująca dla wszyskich fanów. Luke Skywalker trafi bowiem do kokpitu Sokoła Millenium. Chwilę później oglądamy wściekłego Kylo Rena, który wyładowuje swoją frustrację. Nie brakuje zdjęć z siedziby Supreme Leadera Snoke'a oraz jego wypowiedzi na temat konfrontacji Ciemnej Strony Mocy z Jasną.

Po raz kolejny widzimy maszyny kroczące. Mamy też okazję zobaczyć króciutkie ujęcie wydobywającego się spod gruzów świątyni Luke'a Skywalkera, po którym następuje znana nam scena klęczącego mistrza Jedi z R2D2 u boku. W drugiej połówce zwiastunu pokazano pojedynek Finna z Kapitan Phasmą, manewry Sokoła Millenium, Księżniczkę Leię oraz... leżącego na ziemi w strugach deszczu Luke'a, który prawdopodbnie do Rey kieruje słowa: "To nie potoczy się tak, jak myślisz".

Premiera 8. części Gwiezdnych Wojen - Ostatni Jedi nastąpi 15 grudnia, ale pierwsze pokazy w Polsce organizowane są już 13 grudnia, w środę. Bilety można kupić w przedsprzedaży od kilku tygodni.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu