28

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – nowy zwiastun! Ależ się dzieje! Przedsprzedaż biletów ruszyła

Doczekaliśmy się! Disney zaprezentowało pełny zwiastun 8. epizodu Gwiezdnych Wojen z podtytułem Ostatni Jedi. Jest w nim dokładnie to, czego oczekiwaliśmy - kilka sugestii odnośnie fabuły oraz zapowiedzi najbardziej wyczekiwanych spotkań i konfrontacji.

Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi – zwiastun

Pierwsza część zwiastunu to brzmiący w tle głos Supreme Leadera Snoke’a, który zdaje się przemawiać do Kylo Rena – zaznacza, że gdy go odnalazł, dostrzegł w nim „pierwotną, nieskrępowaną moc”, a przede wszystkim było „coś prawdziwie wyjątkowego”. Przenosimy się na planetę  Ahch-To, gdzie na wyspie samotnie spędził ostatnie lata Luke Skywalker. Możemy zobaczyć kilka przykładów pokazu umiejętności i potencjału Rey, co przeraża Luke’a i najwyraźniej nie będzie on zainteresowany szkoleniem dziewczyny.

Pojedynki w kosmosie, walka Finna z Kapitan Phasmą, spotkanie Rey ze Snoke’iem oraz intrygująca końcówka – tego wszystkiego uświadczycie w najnowszym zwiastunie. Jeżeli wcześniej była mowa o podobieństwach do Imperium Kontratakuje, to chyba teraz otrzymujemy tego pierwsze naoczne potwierdzenia. O ile do tej pory byłem pewnym sceptykiem, tak teraz wiem, że będzie to ogromne widowisko – podobnie jak część VII. Dlatego bardzo liczę na to, że opowiadana historia będzie równie ciekawa.

Przedsprzedaż biletów na premierę

O godzinie 7:00 rusza przedsprzedaż biletów na premierę filmu (m in. w Multikinie, w Cinema City oraz w sieci Helios).