Felietony

Gwar.pl - kończ waść wstydu oszczędź

Grzegorz Marczak
Gwar.pl - kończ waść wstydu oszczędź
6

Przyznanie się do niepowodzenia jest bardzo trudne (i mówię to bez ironii), wymaga to dużej dawki obiektywizmu i dystansu do tego co się robi. Przyznanie się od porażki w korporacji jest jeszcze trudniejsze - wymaga wielu spotkań i podejmowania decyzji. Gazeta utrzymuje gwar.pl chyba tylko z jed...

Przyznanie się do niepowodzenia jest bardzo trudne (i mówię to bez ironii), wymaga to dużej dawki obiektywizmu i dystansu do tego co się robi. Przyznanie się od porażki w korporacji jest jeszcze trudniejsze - wymaga wielu spotkań i podejmowania decyzji.

Gazeta utrzymuje gwar.pl chyba tylko z jednego powodu - nie ma chętnych na przyznanie się do nieudanego projektu. Wydaje mi się jednak, że dużo gorszy wizerunek kreuje storna widmo na, której pojawia się jakiś spam niż otwarta decyzja "zamykamy bo się nie udało".


Tagi na gwar.pl

Ostatnio na gwar wpadłem wczoraj przez jakiegoś linka, niestety decyzję o wyłączeniu tego serwisu trzeba podjąć szybko - nawet jeśli będzie on przebudowywany to lepiej go w chwili obecnej wyłączyć bo już nawet tagi z głównej strony starszą użytkowników (wśród top tagów są jakieś Karkonosze oraz kilka angielskich słów).

Myślę, że warto skupić się na serwisach takich jak Alert24, który moim zdaniem bardzo ciekawie jest przez gazetę wykorzystywany i jak widać coraz więcej ciekawych news-ów trafia na pierwszą stronę portalu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Internetgazetawykop