Felietony

G jak Gazeta

Grzegorz Marczak
G jak Gazeta
9

Gazeta zrobiła takiego gwara dla wszystkich swoich serwisów plotkarskich i tabloidowych . Od teraz nie przegapimy żadnej informacji o mojej ulubionej Dodzie i żadnego skandalu jaki wydarzył się na świecie. Naprawdę trudno mi jest skomentować serwis G.pl - nie jestem w grupie docelowej czytającej...

Gazeta zrobiła takiego gwara dla wszystkich swoich serwisów plotkarskich i tabloidowych . Od teraz nie przegapimy żadnej informacji o mojej ulubionej Dodzie i żadnego skandalu jaki wydarzył się na świecie.

Naprawdę trudno mi jest skomentować serwis G.pl - nie jestem w grupie docelowej czytającej serwisy z których informacje zgrupowane są na G. A może agora w ten sposób zakończyła już tworzenie nowych pop kulturowych serwisów?

Czy następne projekty agory będą równie ambitne? - jeśli tak to może lepiej zająć się przejmowaniem serwisu takich jak blogfrog.pl.Oczywiście w robieniu pieniędzy (bo od tego są te serwisy) i powiększaniu zasięgu nie ma nic złego i nie zasługuje to na jakiekolwiek potępianie. Jeśli gazeta.pl chce w internecie stworzyć swój wizerunek jako internetowy super ekspres to nikt jej przecież w tym nie przeszkodzi.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu