Świat

Guy Kawasaki nazywa Arringtona hipokrytą

Grzegorz Marczak
Guy Kawasaki nazywa Arringtona hipokrytą
12

Guy Kawasaki jak już wspominałem uruchomił ostatnio swój nowy projekt o nazwie alltop.com. Nowy serwis Guya niestety trudno nazwać specjalnie odkrywczym czy też innowacyjny. Każdy kto chce być w jakiś sposób obiektywny (nawet jeśli chodzi o gwiazdy takie jak Kawasaki) zapewne krytycznie oceni ten...

Guy Kawasaki jak już wspominałem uruchomił ostatnio swój nowy projekt o nazwie alltop.com.

Nowy serwis Guya niestety trudno nazwać specjalnie odkrywczym czy też innowacyjny. Każdy kto chce być w jakiś sposób obiektywny (nawet jeśli chodzi o gwiazdy takie jak Kawasaki) zapewne krytycznie oceni ten projekt. Tak też zrobił założyciel Techcrunch.com, który w notce na temat Alltop wyraził się krytycznie o samym serwisie i całym pomyśle.

Robert Scoble (blog scobleizer.com) zapytał podczas przypadkowego spotkania z Kawasaki co sądzi on na temat opinii o Alltop jaka pojawiła się na techcrunch.

Oto jak guy skomentował postawę ArringtonaCiekawe czy będzie ciąg dalszy tej przepychanki czy też panowie pokażą, że są już dorośli i na tym się skończy. Chociaż postawa i reakcja Guya wobec raczej konstruktywnej krytyki jego nowe dzieła świadczy o tym, że chyba za bardzo wierzy on w swoje projekty (a przynajmniej ja tak odebrałam rozmowę której nagranie umieściłem powyżej).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

techcrunchArrington