11

Guy Kawasaki zrobił kolejny serwis za $10,000 – Alltop

Wielki Guy Kawasaki (którego bardzo lubię słuchać) stworzył kolejny niskobudżetowy serwis (po chyba nie do końca udanym truemors.com) o nazwie Alltop. Alltop to strona która agreguje ciekawe newsy z internetu dzieląc je na kategorie tematyczne. Guy twierdzi, że ludzie nie mają czasu na przeglądanie sieci w celu znalezienia ciekawych informacji – Alltop zrobi to więc […]

Wielki Guy Kawasaki (którego bardzo lubię słuchać) stworzył kolejny niskobudżetowy serwis (po chyba nie do końca udanym truemors.com) o nazwie Alltop. Alltop to strona która agreguje ciekawe newsy z internetu dzieląc je na kategorie tematyczne.

Guy twierdzi, że ludzie nie mają czasu na przeglądanie sieci w celu znalezienia ciekawych informacji – Alltop zrobi to więc za nich i dodatkowo poukłada je tematycznie.


Wywiad dla Masahble – Trzeba przyznać, że miło słucha się Guya

.

Guy w wywiadzie zarzeka się, że naprawdę nie znał strony originalsignal.com (nie wspominając już o jej podobnych czyli np popurls.com) przed stworzeniem Alltop. Trochę trudno jest uwierzyć w to, że ktoś wymyślił bardzo podobny mechanizm i wygląd serwisu, chociaż serwisowi Guya jeszcze daleko do funkcjonalności jaką oferuje originalsignal.


Po lewej Alltop po prawej Original Signal – znajdź 10 różnic

Nie wiem czy Guy wierzy w sukces swoich ostatnich pomysłów (nie bardzo jestem o tym przekonany) – jednak jedno jest pewne, niedużymi pieniędzmi funduje sobie niezła zabawę a jeśli przy okazji coś się uda ?