Świat

Nowy TechCrunch

Grzegorz Marczak
Nowy TechCrunch
13

Techcrunch jednej z najbardziej znanych blogów IT, właśnie pokazał nam swoje nowe wcielenie. Przyznam, że nowy TC bardzo mi się podoba, blog nabrał przejrzystości, nie tracąc jednak charakteru bloga (w przypadku TC ważne jest aby nie utracić wizerunku bloga - w przeciwnym razie mógłby być traktowany...

Techcrunch jednej z najbardziej znanych blogów IT, właśnie pokazał nam swoje nowe wcielenie. Przyznam, że nowy TC bardzo mi się podoba, blog nabrał przejrzystości, nie tracąc jednak charakteru bloga (w przypadku TC ważne jest aby nie utracić wizerunku bloga - w przeciwnym razie mógłby być traktowany jako "inna liga" w której jest już większa i silniejsza konkurencja).

Jednym z blogów który nie przeszedł jeszcze zmian graficznych, a który zaliczany jest również do czołówki blogów o tematyce internetowej jest mashable.com. Zastanawiam się tylko czy w przypadku tego akurat bloga jest możliwe aby ładnie i przejrzyście zaprojektować rozmieszczenie tych wszystkich reklam które na nim wiszą. Mogło by się przecież okazać, że zabranie miejsca na teksty.


TechCrunch_1219876038051

Ciekawy jestem czy nowy TC trafia również w wasze gusty?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

blogtechcrunchmashable