Gry

GTA V będzie FPS-em! Widok z perspektywypierwszej osoby na Xbox One i PlayStation 4

Konrad Kozłowski
GTA V będzie FPS-em! Widok z perspektywypierwszej osoby na Xbox One i PlayStation 4
28

To już pewne - na konsolach najnowszej generacji Grand Theft Auto V oferować będzie widok FPS, czyli z perspektywy pierwszej osoby. Dostępne są już zrzuty ekranu prezentujące jak wyglądać będzie ten tryb w GTA V oraz trzyminutowe wideo. 18 listopada GTA V trafi na najnowsze konsole Microsoftu i S...

To już pewne - na konsolach najnowszej generacji Grand Theft Auto V oferować będzie widok FPS, czyli z perspektywy pierwszej osoby. Dostępne są już zrzuty ekranu prezentujące jak wyglądać będzie ten tryb w GTA V oraz trzyminutowe wideo.

18 listopada GTA V trafi na najnowsze konsole Microsoftu i Sony - Xboksa One i PlayStation 4. Wiemy też, że wersja dla pecetów zawita do sklepów 27 stycznia przyszłego roku, lecz dziś nowość potwierdzona jest jedynie w wydaniu gry na konsole.

Serwis CVG opublikował aż 25 zrzutów ekranu, dzięki który możemy zobaczyć jak wyglądać będzie GTA V z nowym trybem widok, choć nie tylko bo wśród grafik znalazło się także kilka bardziej ogólnych ujęć. Jeśli byłoby to dla Was mało to możecie zawsze zapoznać się z klipem od IGN, na którym pokazano większość istotnych sytuacji, w których sprawdzi się nowy widok.

Jeszcze nigdy w historii serii Grand Theft Auto nie było możliwe wcielenie się w bohatera w taki sposób, jak będzie to osiągalne na nowych konsolach. Oprócz poprawionej grafiki i masy innych nowości, o których już pisaliśmy na Antyweb, GTA V zapowiada się najbardziej rewolucyjną część serii.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu