Gry

Oficjalny zwiastun GTA 6 już za chwilę? Szokujące doniesienia

Kacper Cembrowski
Oficjalny zwiastun GTA 6 już za chwilę? Szokujące doniesienia
9

Wiele wskazuje na to, że Rockstar ma gotowy pierwszy oficjalny zwiastun GTA 6!

Ogromny wyciek danych, potwierdzenie prac i… długo nic

Nie da się ukryć, że to już najwyższy czas na jakiś oficjalny materiał z GTA 6. Rockstar oczywiście potwierdził, że pracuje nad grą, jednak była to reakcja na kolosalny wyciek danych, który przedstawiał lwią część rozgrywki i zdradził mnóstwo informacji dotyczących świata gry, rozgrywki i wiele więcej. Wszystkie informacje dotyczące nadchodzącego hitu od Rockstar Games znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: Unsplash @saadchdhry

Według Toma Hendersona, jednego z najbardziej zaufanych insiderów z branży, zapowiedź Grand Theft Auto VI ma mieć miejsce już w tym roku. Okazuje się jednak, że pierwszy oficjalny trailer może pojawić się wcześniej, niż się spodziewamy.

Zwiastun Grand Theft Auto 6 już za chwilę? YouTuber miał już widzieć trailer

Brazylijski YouTuber SanInPlay, który już wcześniej podawał mnóstwo informacji na temat fabuły i rozgrywki w GTA 6, podzielił się na swoim Twitterze informacjami dotyczącymi pierwszego zwiastuna produkcji twórców Red Dead Redemption czy L.A. Noire. Według niego w pierwszym materiale nie będzie mowy o krwawych walkach — całość ma być utrzymana w spokojnym tonie i głównie skupi się na przedstawieniu świata gry.

Z tweeta możemy się dowiedzieć, że trailer ma zacząć się od rzutu kamery na przelatujący samolot. Następnie zobaczymy jaszczurkę przebiegającą przez ulicę, a wtedy pojawi się kadr z Lucią, jedną z dwóch głównych postaci w Grand Theft Auto VI, która trenuje w więzieniu. Następnie Rockstar ma pokazać bawiące się psy i jednego szczeniaka turlającego się po plaży.

Co jednak istotne, taki scenariusz jest jak najbardziej prawdopodobny. Pierwszy zwiastun GTA V również był pozbawiony samej akcji i skupił się na pokazaniu Los Santos z kilku perspektyw, abyśmy mogli lepiej poznać miasto, w którym spędzimy setki godzin.

Cóż, pewne jest jedno — oficjalna zapowiedź Grand Theft Auto 6 jest bliżej niż kiedykolwiek. Pierwszy zwiastun od Rockstar Games to już kwestia (bardzo krótkiego) czasu, a możliwość zagrania Lucią i Jasonem w odświeżonym Vice City przybliża się do graczy z każdym dniem.

Źródło: Twitter (@DjSan_)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu