Seriale

Nowy serial "Grzechy Sąsiadów" już wkrótce na Polsat Box Go!

Błażej Wojciechowski
Nowy serial "Grzechy Sąsiadów" już wkrótce na Polsat Box Go!
2

Zbliża się premiera najnowszego hitu telewizyjnego - thrillera obyczajowo-kryminalnego "Grzechy Sąsiadów". Produkcja Borysa Lankosza - reżysera znanych filmów takich jak "Rewers" czy "Ziarno Prawdy" - obiecuje dostarczyć widzom dreszczyku emocji i tajemniczych zwrotów akcji.

Serial jest adaptacją bestsellerowej powieści holenderskiej autorki kryminałów, Saskii Noort z udziałem wybitnych polskich aktorów, takich jak Marianna Zydek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański i Michał Żurawski. "Grzechy Sąsiadów" to opowieść o młodym małżeństwie: Ewie i Piotrze, które próbuje przezwyciężyć tragiczne wydarzenie, znajdując wsparcie u nowo poznanych sąsiadów, Judyty i Szczepana. Choć te cztery postaci pochodzą z zupełnie różnych światów, ich relacje szybko stają się zawiłe, a historia nabiera niebezpiecznego tempa.

Serial łączy w sobie różne gatunki - od kryminału i intrygi po elementy obyczajowe i romans. Porusza też kontrowersyjne tematy dotyczące relacji, wierności i pożądania. W życiu bohaterów ważną rolę odgrywa także małżeństwo Liliany i Kacpra, które staje się źródłem konfliktów na osiedlu.

W obsadzie serialu znajdziemy znakomitych aktorów, a reżyserem jest Borys Lankosz. Premiera "Grzechów Sąsiadów" odbędzie się 15 grudnia i będzie dostępna wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium na serwisie Polsat Box Go.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu