Mobile

Najlepsze gry na iOS — luty 2017

Kamil Świtalski
Najlepsze gry na iOS — luty 2017
0

Były już najlepsze aplikacje lutego na iOS, to teraz czas najwyższy ruszyć dalej i skupić się na najlepszych grach! 

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows.

A Normal Lost Phone

Kolejny miesiąc i kolejna fantastyczna gra przygotowo-tekstowa. Po raz kolejny pakujemy się w motyw znalezionego przypadkiem telefonu. Dostęp do wiadomości tekstowych nań zgromadzonych, a także zestawu fotografii, daje nam obraz człowieka jakim jest osoba, do której należy smartfon. Warto również dodać, że właściciel urządzenia jest poszukiwany przez rodzinę i przyjaciół, co takiego się wydarzyło?

Przejdź do wpisu.

Fire Emblem: Heroes

Jeszcze jedna kultowa marka Nintendo zawitała na smartfony i tablety -- a co najlepsze, udało jej się to zrobić naprawdę z klasą! Taktyczne RPG fantastycznie odnalazło się w mobilnej rzeczywistości, dopieszczenie każdego szczegółu niewątpliwie się opłaciło, bo gra od startu cieszy się niesłabnącą popularnością.

Przejdź do wpisu.

Glitchskier

Estetyki "błędu", glitchu, czy jakkolwiek byśmy jej nie nazwali -- w dzisiejszej popkulturze mamy pod dostatkiem. Jednak, niestety, nie wszystkie projekty korzystają z niej równie interesująco, co twórcy gry Glitchskier. Strzelanina w klasycznym ujęciu, którą zamknięto w niebanalnej oprawie to rzecz, którą powinniście poznać jak najszybciej. Nawet, jeśli nie jest to wasz ulubiony gatunek!

Przejdź do wpisu.

Hidden Folks

Poszukiwania postaci oraz przedmiotów w interaktywnym, niezwykle uroczym świecie. Wszystko to podane czarno na białym, a okraszone niezwykłą ręcznie rysowaną oprawą.

Przejdź do wpisu.

Mascot Dunks

Luty był może i krótki, ale nie oznacza to wcale, że zabrakło w nim miejsca dla fantastycznych zręcznościówek. Tradycyjnie już pojawiło się ich wiele, ale... rzadko która może poszczycić się jakością równie wysoką grywalnością, co Mascot Dunks. Wielki konkurs wsadów, który drażni, irytuje, wywołuje uśmiech i... tak czy siak -- nie pozwala się od siebie oderwać!

Przejdź do wpisu.

Mimics

Gry towarzyskie zawsze rządzą się swoimi prawami, a Mimics... to tytuł, który tworzy prawo na nowo -- zachęcając nas do wspólnej zabawy z przyjaciółmi, a naszymi głównymi kartami są... zdjęcia selfie!

Przejdź do wpisu.

Sapan

Wariacji związanych z mobilnym podejściem do kultowego cymbergaja było na przestrzeni lat wiele. Nikt wcześniej jednak nie ugryzł tematu w tam uspokajający, cieszący zmysły, sposób, jak zrobił to Sapan. Gra to trudna, wymagająca, ale przez całą tę otoczkę -- również niezwykle kojąca.

Przejdź do wpisu.

TANKOUT

Współczesna wariacja na temat kultowych czołgów, w które wielu z nas zagrywało się przed laty na wysłużonych Pegasusach. Tym razem zasady zabawy zostały podobne, jednak cała rozgrywka nabrała znacznie więcej wypieków: jest bardziej dynamicznie, szybciej i... no cóż, teraz możemy je nareszcie zabrać wszędzie ze sobą!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu