Mobile

Najlepsze aplikacje miesiąca na iOS — luty 2017

Kamil Świtalski
Najlepsze aplikacje miesiąca na iOS — luty 2017
0

Luty już za nami -- wszyscy z utęsknieniem czekamy więc na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę. Ale zanim to, patrząc na dzisiejszą poranną szarugę, warto powspominać najlepsze aplikacje, o których w minionym miesiącu pisaliśmy na AntyApps. Koniecznie sprawdźcie, czy nic was nie ominęło!

Tekst pierwotnie pojawił się na AntyApps.pl, gdzie testujemy najlepsze aplikacje mobilne na Androida, iOS i Windows.

Airport by FLIO

Oto program, z którym już nigdy nie zgubicie się na lotnisku. Masa ciekawostek związanych z portami lotniczymi na całym świecie, wskazówki, mapy i porady użytkowników!

Przejdź do wpisu.

Fender Tune

Bardzo prosty w założeniach, ale efektywny w działaniu, stroik muzyczny. Rzecz, której nie powinno zabraknąć w niezbędniku żadnego początkującego gitarzysty!

Przejdź do wpisu.

Gifs Art

Nieskomplikowany program, który sprawnie pozwoli nam zamienić zestaw zdjęć czy wskazane nagranie wideo na gifa. Szybko, bezproblemowo i -- przede wszystkim -- dziecinnie prosto!

Przejdź do wpisu.

Keep or Delete

Nieskomplikowana aplikacja, która w dwóch prostych gestach pozwala nam zachować, bądź usunąć nasze wpisy na Twitterze. Jeżeli chcecie zaprowadzić porządek na waszych kontach nie korzystając z masowego usuwania -- to jedna z ciekawszych opcji!

Przejdź do wpisu.

Memory & Disk Scanner Pro

Jeżeli macie za dużo zapełnionej pamięci w waszym iPhone i nie macie pojęcia jak zabrać się za jej wyczyszczenie -- oto kompan, który zajmie się tym problemem śpiewająco!

Przejdź do wpisu.

Ping

Ping to intrygujący projekt, który próbuje na nowo wymyślić ideę wizytówek. Z bardzo ciekawym zresztą skutkiem!

Przejdź do wpisu.

Stylight

Kopalnia stylowych inspiracji związanych... nie tylko z modą. Co więcej -- twórcy poszli o krok dalej i zaserwowali dwa istotne działy: dla kobiet oraz dla mężczyzn. Dlatego też każdy znajdzie tam nie tylko masę porad, ale też w mgnieniu oka zrobi stylowe zakupy!

Przejdź do wpisu.

Wi-Fi Widget

Niepozorne narzędzie, które w mgnieniu oka pozwoli nam sprawdzić status sieci, czy podzielić się hasłem do WiFi z przyjaciółmi. Szybko, estetycznie i z klasą!

Przejdź do wpisu.

Vidicast

Niezwykle intrygująca... wtyczka do iMessage! Do tej pory widzieliśmy ich już wiele -- lwia część była jednak ciekawymi dodatkami, które serwowały nowe zestawy naklejek, czy były czyś w rodzaju dodatków do zainstalowanych na naszych smartfonach i tabletach aplikacji. Vidicast jednak jest pełnoprawną platformą, która pozwala na jednostronne nadawanie obrazu na żywo.

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu