Gry

Gry miesiąca na iOS - listopad 2016

Kamil Świtalski
Gry miesiąca na iOS - listopad 2016
0

Wpis pierwotnie ukazał się na AntyApps.pl.

Captain Temporium

Przemyślana podniebna strzelanina, w której już po kilku minutach wiemy co i jak. Aby jednak móc powiedzieć, że z grą jesteśmy za pan brat, to musimy przygotować się na kilka godzin solidnych ćwiczeń!

Przejdź do wpisu.

Duelstar

Produkcji skupiających się na rozgrywce dla dwóch osób mamy jak na lekarstwo -- dlatego Duelstar tym bardziej powinien przyciągnąć Waszą uwagę! Szybki, estetyczny, przemyślany i bajecznie prosty do nauki. A zabawy przy tym co nie miara!

Przejdź do wpisu.

GUNTAI

Formuła runnerów już dawno się wielu przejadła. O tych, których sterowanie oparte jest o działanie akcelerometru nawet nie wspomnę -- jednak z jakiegoś powodu GUNTAI znalazło miejsce w tym zestawieniu. Urzekające klimatem, stylem i wykonaniem latanie stadem czarnych ptaków to jest to. Przekonajcie się sami!

Przejdź do wpisu.

Kathy Rain

Kathy Rain to ociekająca mrocznym, tajemniczym, noirowym, klimatem przygodówka z gatunku wskaż-i-kliknij. Skąpana w szarościach, deszczu i zagadkowej miejscowości, której tajemnicę poznajemy wraz z kolejnymi informacjami które gromadzimy na temat naszego zmarłego przed kilkoma dniami dziadka...

Przejdź do wpisu.

Microsoft Sollitaire Collection

Kultowy pasjans na windowsa w odsłonie dla smartfonów i tabletów. Ba, nawet nie pasjans, a pasjanse -- bowiem tutaj czeka na nas cały ich zestaw. W tej samej wersji, którą doskonale znamy z naszych komputerów!

Przejdź do wpisu.

Milionerzy 2017

Najświeższa odsłona quizu opartego na formule popularnego telewizyjnego teleturnieju.

Przejdź do wpisu.

SteamWorld Heist

Szwedzkie studio powróciło do gier na smartfony i tablety w doskonałym stylu, serwując przemyślany i dopieszczony port swojej najświeższej produkcji. Produkcji w idealny sposób obrazującej, jak mogą wyglądać turowe strategie. Jest kolorowo, z pomysłem i fantastycznym level-designem, a wyższe poziomy trudności... co tu dużo mówić -- potrafią dać w kość!

Przejdź do wpisu.

The Trail

Peter Molyneux to kontrowersyjna postać na scenie gier wideo, ale w The Trail po raz kolejny udowodnił, że ma jeszcze to coś. Trudno jest przydzielić grę do konkretnego gatunku. Mamy tu trochę przygodówki, runnera i gry logicznej. Tytuł prezentuje się rewelacyjnie i wciąga już od pierwszych minut. Doskonale wykonany miks gatunkowy, którego nie powinniście przegapić!

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu