Gry

W ten weekend zagracie za darmo w tryby sieciowe Titanfall 2. I zapewniam Was, że warto

Paweł Winiarski
W ten weekend zagracie za darmo w tryby sieciowe Titanfall 2. I zapewniam Was, że warto
8

Titanfall 2 posiada moim zdaniem najlepszą kampanię wśród tegorocznych FPS-ów. Poza nią w grze znalazły się również świetne tryby sieciowe i choć ciężko w tym roku zdecydować się przy czym spędzać wieczory, to chętnie wpadam do sieci postrzelać siedząc w wielkim mechu. Jest okazji żeby za darmo sprawdzić o co w tym wszystkim chodzi.

W naszej recenzji Titanfall 2 Tomek pisał o grze bardzo ciepło - to w dodatku fan jedynki, spędził z nią mnóstwo czasu. Sam przeszedłem dwójkę i bardzo podobała mi się kampania, podobnie jak tryby wieloosobowe. Gra została ogólnie bardzo ciepło przyjęta, co też było pewnym zaskoczeniem - trudno zrobić kompletny produkt (kampania plus tryby sieciowe) z gry, która z założenia jest nastawiona przede wszystkim na rozgrywkę wieloosobową.

I tę rozgrywkę wieloosobową będziecie mogli sprawdzić w ten weekend - za darmo. Darmowa wersja trybu wieloosobowego Titanfall 2 będzie dostępna do pobrania na Xbox One, PlayStation 4 i PC (Origin) od 2 do 4 grudnia. Jeśli posiadacie EA Access oraz Origin Access, dostęp do wersji próbnej dostaliście już 30 listopada.

W ten weekend gra otrzyma również pierwsze darmowe rozszerzenie - "Renegat z Miasta Aniołów". Znajdziemy w nim odświeżoną mapę Miasto Aniołów z pierwszej części gry oraz pistolet Elitarny Skrzydłowy, sześć zestawów Tytanów i nową egzekucję pilota. Dodatek umożliwi również zakup elementów kosmetycznych zarówno dla pilotów, jak i Tytanów. Darmowy pakiet ukaże się 3 grudnia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

earespawntitanfall 2