Mobile

Gry i aplikacje miesiąca na Windows Phone/Mobile - sierpień 2016

Konrad Kozłowski
Gry i aplikacje miesiąca na Windows Phone/Mobile - sierpień 2016
6

Nadszedł wrzesień, dlatego czas na nasze comiesięczne zestawienia. Wskazanie najciekawszych pozycji sierpnia nie było zadaniem łatwym, ale udało się - przed Wami lista najlepszych gier i aplikacji na Windows Phone/Windows Mobile, wśród których znajdziecie kilka istotnych aktualizacji oraz kilka najbardziej interesujących nowości.

Instagram Stories


Niespodziewanie i z zaledwie miesięcznym opóźnieniem najnowsza funkcja Instagramu, czyli Stories, wylądowała na mobilnym Windowsie. Dlaczego warto jak najszybciej zaktualizować tę aplikację? Dla niezorientowanych – Stories to najzwyklejszy w świecie klon panelu o takiej samej nazwie, tyle że na Snapchacie. Wszelkie zdjęcia, filmy czy inne zamieszczone treści znikają z tej zakładki po upływie zaledwie jednej doby.

Przejdź do wpisu.

Office Lens dla Windows 10 Mobile


To zaskakujące, że aplikacje sygnowane logiem Microsoftu tak wolno dostosowują się do wymogów nowego systemu. Tym razem, trochę spóźniony lifting przeszedł bardzo przydatny i szanowany również na innych platformach program do tworzenia profesjonalnych notatek i konwersji dokumentów. Chodzi oczywiście o Office Lens ze studia Microsoftu.

Przejdź do wpisu.

Bionick.S


Endless runnery to fenomen dzisiejszych czasów. Okazało się, że gdy ekran reaguje na dotyk kilku palców jednocześnie i przy okazji ma wysoką rozdzielczość, to świetnie sprawdzi się podczas gier w niekończący się bieg. Spośród setek produkcji tego typu, nie sposób nie znaleźć czegoś w sam raz dla siebie. Bionick.S to jeden z tych endless runnerów, który ma przyciągnąć gracza swoim unikalnym klimatem i ciekawą oprawą graficzną.

Przejdź do wpisu.

Old Look


Trzeba przyznać, że stare fotografie zawsze mocno przyciągają wzrok. W dobie dzisiejszego rozwoju fotografii, aby uzyskać efekt bardzo starego zdjęcia trzeba już użyć specjalnych narzędzi. Gdy zwykły czarno-biały filtr to dla was zdecydowanie za mało, czas wybrać poważniejsze środki. Old Look to kompleksowa aplikacja, która służy do profesjonalnego postarzania zdjęć.

Przejdź do wpisu.

Logo Foundry


Współczesne sklepy z aplikacjami są pełne przydatnych programów, które często specjalizują się w jednej konkretnej dziedzinie i przez to są bardzo proste w obsłudze. Jeśli wśród ich zasobów poszukujecie zasobnego narzędzia, w którym z łatwością zaprojektujecie proste emblematy, spróbujcie z całkiem udanym Logo Foundry.

Przejdź do wpisu.

Cut and Hack


Ekrany dotykowe zdominowały cały świat technologii. Już nie tylko telefony czy tablety mają je na swoim wyposażeniu, ale także coraz częściej takie urządzenia, jak bankomaty czy aparaty cyfrowe. Mimo tego, wciąż dość mało jest gier mobilnych, które w pełni wykorzystywałyby ten element. Zazwyczaj na ekranie znajdziemy dotykowe przyciski, które przypominają, że w zasadzie są wygodniejsze metody sterowania… Chyba że ma się do czynienia z taką produkcją, jak Cut and Hack, która została stworzona wybitnie pod ekrany dotykowe.

Przejdź do wpisu.

Free the Network


Dzisiejsze gry są za łatwe? Najwyraźniej szukacie ich w nieodpowiednich miejscach. Free the Network to jeden z lepszych przykładów na to, że obecnie powstające produkcje też potrafią wycisnąć siódme poty z ich użytkownika. Jako że mamy tu do czynienia z endless runnerem, jest to gra, której nie da się wygrać. Z czasem staje się ona po prostu coraz trudniejsza, uniemożliwiając graczowi zdobycie jak najwyższego wyniku.

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Mobileaplikacje miesiąca