Mobile

Gry i aplikacje miesiąca na mobilnego Windowsa - listopad 2016

Konrad Kozłowski
Gry i aplikacje miesiąca na mobilnego Windowsa - listopad 2016
8

Tak! To już niecały miesiąc do Świąt, dlatego przedostatnie w tym roku zestawienie najlepszych gier i aplikacji miesiąca ląduje na AntyApps. Po najpopularniejszych dwóch platformach - Androidzie i iOS'ie - nadszedł czas na wciąż popularny wśród polskich użytkowników system od Microsoftu. Oto one, najlepsze tytuły listopada na mobilnego Windowsa.

Letup


Jeśli waszą mocną stroną są kilkugodzinne partie w Scrabble, a przy okazji świetnie posługujecie się językiem polskim, to od niedawna w sklepach z aplikacjami znajdziecie kolejną grę w sam raz dla siebie. Mowa o Letup, w którym niecodzienne słowotwórstwo wyciśnie siódme poty z niejednego polonisty.

Przejdź do wpisu.

Legend of the Skyfish


Jeśli wasza nostalgia za klasyczną Zeldą trwa do dnia dzisiejszego, to mam dla was świetną wiadomość: jedno z lepszych RPG ostatnich miesięcy garściami czerpie z tej wzorcowej platformówki. Mowa o Legend of the Skyfish, które po premierze na iOS, jakiś czas temu wylądowało również na Androidzie, a ostatnio także na mobilnych okienkach.

Przejdź do wpisu.

Photo Shader


Obecnie obróbka zdjęcia z poziomu telefonu w głównej mierze opiera się na stosowaniu filtrów. Ma to związek z tym, że liczy się przede wszystkim czas – a jak poprawić zdjęcie szybciej niż za pomocą jednego stuknięcia? Znalezienie dobrego narzędzia, które zaoferuje coś więcej poza zmianą kontrastu czy jasności nie należy do łatwych i przyjemnych zadań. Jeśli jesteście w potrzebie, to koniecznie wypróbujcie Photo Shader, który z obróbką zdjęć poradzi sobie wyśmienicie.

Przejdź do wpisu.

Word Masters


Gry w nieskończony bieg czy budowanie miasta nie są uniwersalną formą rozrywki. Często krzykliwa grafika i nastawiona na szybkość rozgrywka nie sprzyjają wewnętrznemu wyciszeniu i relaksowi. To zapewne dlatego bardziej klasyczne formy gier wciąż świecą triumfy – obecnie głównie na ekranach smartfonów. Odpoczywacie przy wykreślankach lub innych zagadkach słownych? Z Word Masters powinniście się więc bez problemu się odprężyć.

Przejdź do wpisu.

Thirty


Trzeba to przyznać: nie każdy z nas ma w sobie tyle ambicji i samozaparcia, aby każdy postanowiony cel doprowadzić do skutku. Nie ma takiej siły wyższej, która sprawiłaby, że nagle nauka nowego języka na własną rękę nie znudziłaby się po trzech dniach, a codzienne ćwiczenia przestałyby tak męczyć. Cierpicie na coś, co w języku polskim można określić jako słomiany zapał? Być może ukierunkowana na spełnianie postanowień aplikacja społecznościowa będzie katalizatorem do zmian. Poznajcie Thirty – społecznościówkę, stworzoną do wyzwań.

Przejdź do wpisu.

WhatsApp


W najnowszej aktualizacji WhatsApp Beta, twórcy programu zaprezentowali małą, ale bardzo przydatną nowość – pisanie i rysowanie po zdjęciach.

Przejdź do wpisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu