Tablety

Grasujemy z Predatorem 8 w warszawskim metrze

Tomasz Popielarczyk
Grasujemy z Predatorem 8 w warszawskim metrze
24

Tablet może być fantastyczną platformą do grania w każdej, nawet nietypowej sytuacji. My sprawdzaliśmy, jak w tej roli sprawdza się najnowszy gamingowy model z oferty Acera - Predator 8. Zabraliśmy go zatem w podróż po mieście. Rozpoczynamy naszą serię materiałów wideo realizowaną we współpracy z...

Tablet może być fantastyczną platformą do grania w każdej, nawet nietypowej sytuacji. My sprawdzaliśmy, jak w tej roli sprawdza się najnowszy gamingowy model z oferty Acera - Predator 8. Zabraliśmy go zatem w podróż po mieście.

Rozpoczynamy naszą serię materiałów wideo realizowaną we współpracy z firmą Acer. W jej ramach będziemy prezentowali kolejne urządzenia z serii Predator, która jest dedykowana graczom. Na pierwszy ogień idzie gamingowy tablet, model Predator 8. Zabraliśmy go ze sobą do metra, sprawdziliśmy w zatłoczonym autobusie, ograliśmy na przystanku i na ławce w parku - wszędzie tam, gdzie często zdarza się nam grać w gry. Efekty tej wycieczki zobaczycie na poniższym wideo.

Wkrótce w ramach tej współpracy opublikujemy kolejne filmy z Predatorami w roli głównej. Na swoją kolej czekają m.in. potężny laptop oraz ogromny, 34-calowy monitor o proporcjach ekranu 21:9. Obiecujemy, że będzie ciekawie. Aby nie przegapić żadnego materiału, subskrybujcie nasz kanał.

P.S. Do nagrania filmu uzywaliśmy sprzętu Sony

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu