Tablety

Gramy w Wiedźmina 3 na tablecie z Androidem za 850 złotych

Tomasz Popielarczyk
Gramy w Wiedźmina 3 na tablecie z Androidem za 850 złotych
46

Czy tablet z Androidem może być wszechstronną platformą do gier? Tak promuje swoje urządzenie Nvidia. Shield K1 po podłączeniu do telewizora staje się konsolą zdolną do odtwarzania gier ze sklepu Google Play, chmury GeForce Now oraz naszego peceta. Sprawdziliśmy to. Sporo się dziś mówi o streamin...

Czy tablet z Androidem może być wszechstronną platformą do gier? Tak promuje swoje urządzenie Nvidia. Shield K1 po podłączeniu do telewizora staje się konsolą zdolną do odtwarzania gier ze sklepu Google Play, chmury GeForce Now oraz naszego peceta. Sprawdziliśmy to.

Sporo się dziś mówi o streamingu gier oraz tym, jak może wpłynąć w niedalekiej przyszłości na całą branżę. Tego typu usługi oferują już nawet duże firmy z PlayStation na czele. Nvidia już od ponad roku rozwija platformę GeForce Now (wcześniej GRID), a w tym tygodniu oficjalnie wprowadziła na rynek swój drugi tablet. Wyceniane na 850 złotych urządzenie ma nam pozwalać na odtwarzanie topowych gier AAA z PC bez konieczności pobierania i instalowania ich na urządzeniu. Sprawdziliśmy zatem jak to działa.

Tradycyjnie też zapraszamy do subskrybowania naszego kanału.

P.S. Materiał nagrywaliśmy sprzętem Sony

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu