Artykuł sponsorowany

Gramy na Huawei MateBooku 14s

Konrad Kozłowski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
1

Gdy myślimy o sprzęcie do grania, do głowy nie muszą przychodzić nam tylko konsole i duże pecety. Dziś wystarczający stopień wydajności do dużej części tytułów zaoferują nam nawet niezwykle mobilne i smukłe laptopy.

Huawei MateBook 14s jest taką maszyną, bo spoglądając na laptop z zewnątrz nie będziemy spodziewać się, że może pełnić ona rolę sprzętu do grania. Komputer mierzy niecałe 17 mm grubości, posiada wąskie ramki wokół ekranu o wysokiej rozdzielczości, a elegancka i stonowana obudowa powodują, że jest to świetne urządzenie, na którym można polegać także w terenie, na spotkaniach i konferencjach. Niezależnie od tego, czy zostaniemy w domu, czy wybierzemy się w drogę, Huawei MateBook 14s pozwoli nam także na uruchomienie wielu popularnych gier.

Wewnątrz MateBooka 14s znalazły się bowiem procesor Intel i7 11. generacji w parze z 16 GB pamięci RAM i układem graficznym Intel Iris Xe Graphics. Nie bez znaczenia jest też dysk SSD o pojemności 1 TB, który pozwoli zabierać ze sobą wiele większych gier, bez potrzeby rotacji tytułami w pamięci komputera. Z podłączeniem zewnętrznych akcesoriów nie będziecie mieli problemów, bo do dyspozycji są klasyczny port USB-A, a także dwa USB-C, gdzie w najwyższej konfiguracji znalazł się Thunderbolt 4. Zewnętrzny ekran podłączymy natomiast przy użyciu popularnego HDMI. Nie zabrakło Bluetooth 5.1 oraz szybkiego Wi-Fi. Ulubione słuchawki możecie podłączyć do klasycznego złącza 3,5 mm jack. W ten sposób przygotujecie swoje stanowisko do grania wedle własnych potrzeb i oczekiwań.

Huawei MateBook 14s sprawdza się więc w codziennej pracy, możemy na nim przygotować też film, a później odprężyć się przy ulubionej grze. Fajnie byłoby mieć taki sprzęt kilkanaście lat temu, prawda? Więcej w materiale wideo powyżej.

--

Materiał powstał we współpracy z marką Huawei

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu