Seriale

Gra o tron: Ród Smoka - pierwszy zwiastun spin-offa!

Konrad Kozłowski
Gra o tron: Ród Smoka - pierwszy zwiastun spin-offa!
8

HBO zaprezentowało pierwszy zwiastun spin-offa pt. "Gra o tron: Ród Smoka".

Na koniec dzisiejszej konferencji poświęconej uruchomieniu HBO Max w Europie stacja pokazała pierwszą zapowiedź wideo nadchodzącego spin-offa "Gra o tron: Ród smoka". Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej daty premiery, wiemy że serial pojawi się w 2022 roku, więc całkiem możliwe, że do tego czasu w Polsce uruchomiona zostanie platorma HBO Max.

Gra o tron: Ród smoka - zwiastun

Wcześniej poznaliśmy szczegóły fabuły spin-offa: serial ma opierać się na książce "Ogień i krew", więc zabierze nas w czasy 300 lat przed wydarzeniami z serialu "Gra o tron". Opowie o losach rodu Targaryen - przodkach królowej Daenerys.Poznaliśmy producentów i producentów wykonawczych serialu - w tym gronie znaleźli się Miguel Sapochnik oraz Martin i Vince Gerardisowie.

W obsadzie serialu znajdują się: Milly Alcock, Eve Best, Emily Carey, Paddy Considine, Olivia Cooke, Ryan Corr, Emma D'Arcy, Fabien Frankel, Jefferson Hall, David Horovitch, Rhys Ifans, Graham McTavish, Sonoya Mizuno, Matthew Needham, Bill Paterson, Matt Smith, Gavin Spokes oraz Steve Toussaint.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu