Samsung

Gotowanie premium. Samsung przedstawia linię Infinite Line

Piotr Kurek
Gotowanie premium. Samsung przedstawia linię Infinite Line
0

Firma Samsung od wielu lat ma w swojej ofercie najwyższej jakości sprzęty AGD, które trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. Nie oznacza to jednak, że firma spoczywa na laurach — nic z tych rzeczy, koreański koncern regularnie serwuje jeszcze lepsze, jeszcze ładniejsze i jeszcze bardziej dopracowane urządzenia. I do takich niewątpliwie trzeba zaliczyć linię super premium AGD: Samsung Infinite Line.

Samsung Infinite Line: AGD w wersji premium

Najnowsza linia Samsung Infinite Line to skośne okapy, płyta indukcyjna z wbudowanym wyciągiem oraz piekarniki z funkcją pieczenia na parze. Skąd ta para i co ona zmienia, tłumaczy Andrea Camastra, jeden ze 100 najlepszych kucharzy świata według magazynu "Le Chef":

Para odgrywa kluczową rolę w procesie pieczenia. Dzięki niej domowe chleby i ciasta zachowuję odpowiednią strukturę. Chleb pieczony przy użyciu pary jest idealnie wilgotny i napowietrzony w środku, a z zewnątrz pozostaje chrupiący. Dzięki temu w domowych warunkach możemy uzyskać rezultat, jak z piekarni. Taka metoda sprawdzi się też w przypadku przyrządzania ryb, mięs, czy warzyw. Jest bardzo szybka i efektywna, korzystając z niej możemy całkowicie zrezygnować z tłuszczu. Co ważne, wnikająca w produkty i otaczająca je z każdej strony para, sprawia że zachowują swój naturalny smak i witaminy.

Poza wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dużo uwagi projektanci urządzeń z serii Infinite Line przykładają do ich designu. Temu miała przyświecać harmonia i równowaga, miały być uniwersalne i na tyle estetyczne, że z powodzeniem wpasują się w każde wnętrze. Udało się: spora w tym zasługa zastąpienia tradycyjnych, horyzontalnych, linii — wertykalnymi.

Centralnym punktem piekarników jest pionowa, smukła szyba, która nadaje urządzeniom eleganckiego charakteru. Nie mniej ważne są materiały, użyte do stworzenia urządzeń. Przyjemne w dotyku satynowe szkło i matowe elementy podkreślają szyk oraz ekskluzywny charakter pomieszczenia, w którym zainstalowano piekarnik. To wszystko sprawia, że gotowanie w otoczeniu doskonale zaprojektowanych urządzeń staje się prawdziwą przyjemnością.

— czytamy w wiadomości prasowej.

Piekarniki z high-endowej serii wyposażono m.in. w prowadnicte teleskopowe, które pozwalają na wysunięcie całej brytfanny z wnętrza piekarnika, a także płynne zamykanie drzwi: Soft Close Door. Ponadto wyposażone są w technologie Dual Cook, która umożliwia pieczenie dwóch potraw w jednym piekarniku — z wyborem różnych trybów. Poza okapami i piekarnikami, Samsung Infinite Line to także płyty indukcyjne z wbudowanym wyciągiem. Dokładne informacje na temat wszystkich produktów linii premium Samsung Infinite znajdziesz na dedykowanej im stronie: www.infiniteline.samsung.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu