0

Google wyjaśnia swoją politykę prywatności na youtube

Google stworzyło specjalny kanał na youtube na temat polityki prywatności firmy. W ostatnim opublikowany filmie firma wyjaśnia swoje podejście do prywatności i ochrony danych. Zabieg ten z pewnością ma na celu uspokojenie nieco internautów którzy w ostatnich czasach mogli usłyszeć o tym jak to google czyta ich maile czy też wykorzystuje ich dane. Pozytywnego PR […]Google stworzyło specjalny kanał na youtube na temat polityki prywatności firmy. W ostatnim opublikowany filmie firma wyjaśnia swoje podejście do prywatności i ochrony danych. Zabieg ten z pewnością ma na celu uspokojenie nieco internautów którzy w ostatnich czasach mogli usłyszeć o tym jak to google czyta ich maile czy też wykorzystuje ich dane.

Pozytywnego PR nigdy nie jest za dużo, jeśli tłumaczy się swoją politykę prywatności w przystępny sposób to mogą płynąć z tego tylko korzyści. Oczywiście można poczynania Google obierać również jako próbę tłumaczenia się – a przecież jak niektórzy twierdzą „tłumaczą się tylko winni”

Tak czy inaczej na pewno warto obejrzeć ten film jeśli interesują kogoś zagadnienia związane z ochroną prywatności w google.