Świat

Gmail 2.0 - pierwsze obrazki.

Grzegorz Marczak
Gmail 2.0 - pierwsze obrazki.
7

Google podczas spotkania Analyst Day zapowiedziała nową wersję swojego klienta pocztowego Gmail. Nowa wersja ma być dużo szybsza (oj przyda się), oraz ma posiadać rozbudowany moduł do zarządzania kontaktami. Mam nadzieję, że nowy Gmail to nie tylko wyżej wymienione zmiany - chociaż na pewno nie m...

Google podczas spotkania Analyst Day zapowiedziała nową wersję swojego klienta pocztowego Gmail. Nowa wersja ma być dużo szybsza (oj przyda się), oraz ma posiadać rozbudowany moduł do zarządzania kontaktami.

Mam nadzieję, że nowy Gmail to nie tylko wyżej wymienione zmiany - chociaż na pewno nie można spodziewać się rewolucji w aplikacji, która do tej pory zbiera bardzo przychylne opinie użytkowników.

Google ponownie testuje nowe usług na losowo dobranej grupie użytkowników. Ci którzy do takiej grupy (nieświadomie) należą mogą zobaczyć w dotychczasowej wersji Gmail odnośnik (New Version), dzięki któremu będą mogli przyjrzeć się z bliska nowej odsłonie Gmail.

Oto kilka obrazków z testowego konta nowego Gmaila - nie pokazują one niestety nic poza większym możliwościami do zarządzania kontaktami :


[obrazki pochodzą z blogoscoped.com]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu